Color scheme:

Pinec 2019

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV.

12. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 12/11/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Orel (Marek Orel)

12. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 12/16/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

12. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 12/2/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Zedna (Petr Zednik)

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/18/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/13/2019. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. liko (Libor Konečný)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Břeťa (Břetislav Vondál)
  2. Bobeš (Roman Polák)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/16/2019. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Bažin (Ondřej Svoboda)
  2. mahro (Martin Mahrík)
  3. DarebaX (Zbyněk Světnica)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/7/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/2/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Romzan (Roman Zetka)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/23/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Orel (Marek Orel)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/18/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/9/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. Zedna (Petr Zednik)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. LuboN (Lubomír Novotný)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Bobeš (Roman Polák)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Barbs (Barbora Štullerová)
  3. Břeťa (Břetislav Vondál)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/14/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. Orel (Marek Orel)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/5/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Orel (Marek Orel)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. MiB (Michal Bezděk)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/17/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. MiB (Michal Bezděk)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/8/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. dolik (Roman Dolanský)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Zedna (Petr Zednik)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/12/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Stanley (Stanislav Rejman)
  2. Danuš (Dana Křivánková)
  3. Romzan (Roman Zetka)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDecPoints
1.Píďa (Zdeněk Plšek)180356 323028293431313526353835384
2.tajda (Zbyněk Tajovský)1747-71 293430283530373431322629375
3.Zedna (Petr Zednik)177887 203125252632323532283525346
4.Orel (Marek Orel)1709-27 323226283326303225362223345
5.Romzan (Roman Zetka)1571-15 292826202926342925233431334
6.Honza (Jan Dvořák)180028 --31273127363534374034332
7.RS (Roman Streit)155132 282724243122313123243216313
8.Bláža61 (Milan Blaškovič)155321 262928212216353022292022300
9.Radek_isa (Radek Iša)161656 28-27242417232628192920265
10.Gibbon (Radovan Beňo)143285 2224222224212827252219-256
11.Voky (Václav Vokálek)148733 2321291518-202524192128243
12.MilanPi (Milan Pišl)1332-14 202517162222252221141916239
13.Chemik (Jiří Pryček)138944 192520211611221719222018230
14.Jirka45 (Jiří Prokeš)141357 152020172018162120231613219
15.Krusty (Tomáš Juříček)129534 161914141718262216182014214
16.Bobeš (Roman Polák)163686 --272529--31282631-197
16.dasha (Dagmar Šuláková)1410-14 -24-1517192225223023-197
18.LuboN (Lubomír Novotný)1671184 --25---253130173026184
19.koStka (Karel Teplý )14528 18331319171717-26--17177
20.Bre2 (Jiří Břenek)13460 181922122323181616---167
20.Polot (Tomáš Poloni)170555 303527262920------167
22.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1273-20 2119131412121315141216-161
23.Tom384 (Tomáš Horázný)1586110 --262630----262818154
24.Daniell (Daniel Hanuš)1696254 -------2926243732148
25.Holly (František Holoubek)157938 --252023-242530---147
26.Správce (Tomáš Kejla)16331 22232327---2823---146
27.Břeťa (Břetislav Vondál)1603198 ---292628-33-27--143
28.LukeB (Lukas Bartosek)147045 262021-27---22-25-141
29.Bažin (Ondřej Svoboda)1667100 31192425----2318--140
30.Hubal (Lukáš Hubatka)1626180 -26-3130---14-36-137
31.Macek (Kuba Nosek)1323-62 182618-13-17--211211136
32.Martas (Martin Irein)1402-68 ------201822251712114
33.volný los (volný los)785-69 1010101010101010101010-110
34.Dako (David Konečný)1367-7 1922131521-19-----109
35.Strejda (Jaroslav Bystrý)1307-120 1916-22191318-----107
36.liko (Libor Konečný)163265 -----2429---2524102
37.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)1905111 3331------35---99
38.Obyš (Ivo Frehar)164170 ---2327---1434--98
39.Plichta (Rosťa Geržičák)143523 --191614-18-24---91
40.ZdenaK (Zdeňka Křížová)14756 -----25271918---89
41.miKers15 (michal caletka)133982 171514-------241787
42.labirhm (Miroslav Hříbal)1246-58 141318-131512-----85
43.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)15917 ----2629--29---84
44.Danuš (Dana Křivánková)1633-16 31---2524------80
45.DarebaX (Zbyněk Světnica)145248 --1920-----1722-78
46.Ir (Ivan Reigl)1398-54 ------24221813--77
47.Jen (Jan Křiva)1400-25 17212018--------76
48.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1606-19 --------1317182371
49.PeLum (Josef Dřímal )175081 --------17-233070
50.Winini (Ivo Bernard)1301-17 ------13161214-1166
51.mahro (Martin Mahrík)16182 ----32----31--63
52.MiŠ (Milan Škrhák)1114-48 1211--14--14-11--62
53.Stanley (Stanislav Rejman)16319 ---21-22---18--61
54.harryhavana (Václav Rybák)168835 -30-30--------60
55.Patrik (Patrik Božík)1783-24 27------32----59
56.david68 (David Hořínek)14506 -212116--------58
57.MK (Michaela Kupčíková)1522107 3027----------57
57.Vlk (Vladimír Michael Kunc)1251-163 -------121112121057
59.Lidu (Ludmila Zavřelová)1077-327 ------1112111011-55
59.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1232-53 -1713-------131255
61.MiB (Michal Bezděk)161258 ----25-29-----54
62.OndraX (Ondřej Nykl)1838163 ----------272552
63.PetraS (Petra Skrutková)1371-26 211414---------49
64.Mikač (Michal Kačur)1389-46 ----1816--11---45
64.Pavca (Pavel Dobřenský)142411 2718----------45
64.Pavlis (Pavel Rohánek)1388-12 1316--16-------45
67.stao (Stanislava Nebřenská)14570 ------2320----43
68.knihovník (Jan Sak)977-127 ---1011-----111042
69.Hana (Hana Kellnerová)1377-41 ---1315-----13-41
70.dolik (Roman Dolanský)175353 ------40-----40
71.gulik (Roman Striteský)182214 ------38-----38
71.Jahu (Ondřej Vala)1411-4 -2216---------38
73.Orlice (Alena Orlová)124045 ------1423----37
74.Barbs (Barbora Štullerová)149473 -------34----34
74.hruzic (Marek Hrůza)18814 -------34----34
76.Teriyaki (Lukáš Němčanský)1312-103 ---------1122-33
77.Áda (Adam Zabloudil)1324-54 ------1219----31
77.Jaja (Jana Petrová)1362-53 ------11--20--31
79.Bafiky (Lenka Klustová)1278-10 --11------16--27
80.Mike71 (Michal Monhart)188622 ----------26-26
81.Bohun (Bohuslav Petrik)1304-94 ----------141024
82.Janča72 (Jana Komárková)153714 ----------22-22
83.Yuri (Jiří Bukovjan)1398-5 ----------21-21
84.jakub_v (Jakub Váňa)143115 ----------20-20
85.jhlahulek (Jakub Hlahůlek)14648 -----------1919
86.karelvolny (Karel Volný)1415-9 ----------18-18
87.Fčelař (Pavel Havránek)1391-24 -17----------17
88.Peťko (Petr Bukovjan)1387-16 ----------14-14
89.Domenico (Dominik Zábelka)1301-31 -----------1313
89.Evula (Eva Collins)1344-77 -------13----13
89.MilanDobes (Milan Dobeš)1340-63 ----------13-13
89.miur (Michael Urbánek)1342-115 13-----------13
89.Stanleyer (Standa Pour)1281-9 -------13----13
94.Angelika (Angelika Viktorinová)1238-30 -12----------12
94.jlmon (Jakub Lajmon)1327-76 -----12------12
94.stepařka (Karla Marková)1299-104 ----------12-12
97.Daniela (Daniela Rigerová)1329-92 -------11----11
97.danous01 (Dan Kvarda)1252-46 -------11----11
97.Hali (Milan Halenár)1254-46 11-----------11
97.kika (Kristina Hostakova)1229-72 -----11------11
97.KK (Karel Kunc)1311-92 ----------11-11
97.Marty (Martin Pryma)1181-64 ----------11-11
97.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1356-47 --11---------11
104.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1245-27 10-----------10