Color scheme:

Pinec 2019

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV.

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Start
Wed 13. 11. 6:00 PM
Join until
Wed 13. 11. 6:00 PM
Free places
6 (8 náhrad.)
Max. players
24 (8 náhrad.)

Kč150.00

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Start
Mon 18. 11. 6:00 PM
Join until
Mon 18. 11. 6:00 PM
Free places
0 (6 náhrad.)
Max. players
24 (8 náhrad.)

Kč150.00

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj - začátečníci a mírně pokročílí

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is lowest.

Start
Wed 27. 11. 6:00 PM
Join until
Wed 27. 11. 6:00 PM
Free places
6 (8 náhrad.)
Max. players
24 (8 náhrad.)

Kč150.00

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Břeťa (Břetislav Vondál)
  2. Bobeš (Roman Polák)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/16/2019. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Bažin (Ondřej Svoboda)
  2. mahro (Martin Mahrík)
  3. DarebaX (Zbyněk Světnica)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/7/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/2/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Romzan (Roman Zetka)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/23/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Orel (Marek Orel)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/18/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/9/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. Zedna (Petr Zednik)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. LuboN (Lubomír Novotný)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Bobeš (Roman Polák)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Barbs (Barbora Štullerová)
  3. Břeťa (Břetislav Vondál)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/14/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. Orel (Marek Orel)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/5/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Orel (Marek Orel)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. MiB (Michal Bezděk)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/17/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. MiB (Michal Bezděk)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/8/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. dolik (Roman Dolanský)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Zedna (Petr Zednik)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/12/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Stanley (Stanislav Rejman)
  2. Danuš (Dana Křivánková)
  3. Romzan (Roman Zetka)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovPoints
1.Píďa (Zdeněk Plšek)193061 3230282934313135263538349
2.tajda (Zbyněk Tajovský)1811-52 2934302835303734313226346
3.Zedna (Petr Zednik)1781109 2031252526323235322835321
4.Romzan (Roman Zetka)1624-12 2928262029263429252334303
5.Orel (Marek Orel)1744-5 32322628332630322536-300
6.Honza (Jan Dvořák)199417 --312731273635343740298
7.RS (Roman Streit)155533 2827242431223131232432297
8.Bláža61 (Milan Blaškovič)148512 2629282122163530222917275
9.Radek_isa (Radek Iša)158022 28-272424172326281929245
10.Gibbon (Radovan Beňo)149285 22242222242128272522-237
11.MilanPi (Milan Pišl)1369-28 2025171622222522211419223
12.Chemik (Jiří Pryček)136437 1925202116112217192220212
13.Jirka45 (Jiří Prokeš)132870 1520201720181621202316206
14.Bobeš (Roman Polák)1603101 --272529--31282631197
14.dasha (Dagmar Šuláková)1440-22 -24-1517192225223023197
16.Voky (Václav Vokálek)1477-5 2321291518-20252419-194
17.Krusty (Tomáš Juříček)128637 1619141417182622161813193
18.Bre2 (Jiří Břenek)13661 181922122323181616--167
18.Polot (Tomáš Poloni)171053 303527262920-----167
20.koStka (Karel Teplý )14380 18331319171717-26--160
21.LuboN (Lubomír Novotný)1647185 --25---2531301730158
22.Holly (František Holoubek)158430 --252023-242530--147
23.Správce (Tomáš Kejla)16401 22232327---2823--146
24.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1249-53 21191314121213151412-145
25.Břeťa (Břetislav Vondál)1615200 ---292628-33-27-143
26.LukeB (Lukas Bartosek)149548 262021-27---22-25141
27.Bažin (Ondřej Svoboda)1596100 31192425----2318-140
28.Hubal (Lukáš Hubatka)1605178 -26-3130---14-36137
29.Tom384 (Tomáš Horázný)159673 --262630----2628136
30.Macek (Kuba Nosek)1301-6 182618-13-17--2112125
31.Daniell (Daniel Hanuš)1614193 -------29262437116
32.Dako (David Konečný)1345-9 1922131521-19----109
33.Strejda (Jaroslav Bystrý)1306-121 1916-22191318----107
34.volný los (volný los)806-65 10101010101010101010-100
35.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)1909111 3331------35--99
36.Obyš (Ivo Frehar)165569 ---2327---1434-98
37.Plichta (Rosťa Geržičák)144622 --191614-18-24--91
38.ZdenaK (Zdeňka Křížová)1474-21 -----25271918--89
39.labirhm (Miroslav Hříbal)1247-60 141318-131512----85
39.Martas (Martin Irein)1435-38 ------20182225-85
41.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)158512 ----2629--29--84
42.Danuš (Dana Křivánková)1646-14 31---2524-----80
43.Ir (Ivan Reigl)1407-62 ------24221813-77
44.Jen (Jan Křiva)1404-26 17212018-------76
45.miKers13 (michal caletka)126956 171514-------2470
46.mahro (Martin Mahrík)16401 ----32----31-63
47.MiŠ (Milan Škrhák)1090-55 1211--14--14-11-62
48.Stanley (Stanislav Rejman)1630-1 ---21-22---18-61
49.harryhavana (Václav Rybák)169234 -30-30-------60
50.Patrik (Patrik Božík)1762-24 27------32---59
51.david68 (David Hořínek)14124 -212116-------58
52.MK (Michaela Kupčíková)1524109 3027---------57
53.DarebaX (Zbyněk Světnica)146360 --1920-----17-56
54.Winini (Ivo Bernard)1284-5 ------13161214-55
55.MiB (Michal Bezděk)164457 ----25-29----54
56.liko (Libor Konečný)151291 -----2429----53
57.PetraS (Petra Skrutková)1373-27 211414--------49
58.Kája03 (Kája Stejskal)1325-78 --------13171848
59.Mikač (Michal Kačur)1373-48 ----1816--11--45
59.Pavca (Pavel Dobřenský)142611 2718---------45
59.Pavlis (Pavel Rohánek)1389-12 1316--16------45
62.Lidu (Ludmila Zavřelová)1068-347 ------11121110-44
63.stao (Stanislava Nebřenská)14631 ------2320---43
64.dolik (Roman Dolanský)176969 ------40----40
65.gulik (Roman Striteský)171919 ------38----38
65.Jahu (Ondřej Vala)1416-4 -2216--------38
67.Orlice (Alena Orlová)124042 ------1423---37
68.Vlk (Vladimír Michael Kunc)1264-139 -------121112-35
69.Barbs (Barbora Štullerová)149574 -------34---34
69.hruzic (Marek Hrůza)19064 -------34---34
71.Lukes (Lukáš Němčanský)1305-110 ---------112233
72.Áda (Adam Zabloudil)1331-72 ------1219---31
72.Jaja (Jana Petrová)1345-70 ------11--20-31
72.knihovník (Jan Sak)1030-102 ---1011-----1031
75.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1252-36 -1713--------30
76.Hana (Hana Kellnerová)1392-29 ---1315------28
77.Bafiky (Lenka Šoukalová)1280-11 --11------16-27
78.Fčelař (Pavel Havránek)1391-24 -17---------17
78.PeLum (Josef Dřímal )1391-12 --------17--17
80.Bohun (Bohuslav Petrik)1359-23 ----------1414
81.Evula (Eva Collins)1341-80 -------13---13
81.miur (Michael Urbánek)1346-116 13----------13
81.Stanleyer (Standa Pour)1279-11 -------13---13
84.Angelika (Angelika Viktorinová)1241-29 -12---------12
84.jlmon (Jakub Lajmon)1327-76 -----12-----12
86.Daniela (Daniela Rigerová)1325-96 -------11---11
86.danous01 (Dan Kvarda)1250-48 -------11---11
86.Hali (Milan Halenár)1255-46 11----------11
86.kika (Kristina Hostakova)1230-70 -----11-----11
86.Marty (Martin Pryma)1356-65 ----------1111
86.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1355-48 --11--------11
92.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1248-27 10----------10