Color scheme:

Table tennis - 5. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-5-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 06. 05. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (11 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.tajda (Zbyněk Tajovský)701861
17
35
2.Píďa (Zdeněk Plšek)611896
2
34
3.Orel (Marek Orel)521738
2
33
4.mahro (Martin Mahrík)521644
6
32
5.RS (Roman Streit)521546
13
31
6.Tom384 (Tomáš Horázný)431588
13
30
7.Polot (Tomáš Poloni)431701
8
29
8.Hubal (Lukáš Hubatka)431580
31
28
9.LukeB (Lukas Bartosek)431470
11
27
10.Břeťa (Břetislav Vondál)431510
-2
26
11.Danuš (Dana Křivánková)431646
-13
25
12.Bobeš (Roman Polák)431514
0
24
13.Radek_isa (Radek Iša)341577
-17
23
14.Bláža61 (Milan Blaškovič)341492
0
22
15.Gibbon (Radovan Beňo)341434
1
21
16.MiB (Michal Bezděk)341572
-14
20
17.Strejda (Jaroslav Bystrý)341322
-11
19
18.MilanPi (Milan Pišl)341383
-11
18
19.Krusty (Tomáš Juříček)341211
6
17
20.Chemik (Jiří Pryček)341403
9
16
21.Hana (Hana Kellnerová)341392
-5
15
22.MiŠ (Milan Škrhák)341097
13
14
23.Macek (Kuba Nosek)251288
-5
13
24.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)251263
-22
12
25.knihovník (Jan Sak)161076
-16
11
26.volný los (volný los)07838
-6
10

Results

Svycar

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
HanaRadek_isa
4
5:11 5:11
10
Bláža61mahro
-10
11:5 11:9
1
ChemikMiB
1
11:9 3:11 5:11
1
tajdaGibbon
-1
11:3 11:6
-1
MiŠRS
1
2:11 2:11
1
OrelMacek
-1
11:6 11:7
4
BobešBřeťa
-4
11:4 7:11 11:6
2
DanušSašetkaa
-2
11:6 11:6
1
PíďaMilanPi
-1
11:3 11:4
5
LukeBStrejda
-5
12:10 11:7
-7
PolotHubal
7
13:11 9:11 12:14
1
Tom384knihovník
-1
11:1 11:1
-2
Krustyvolný los
2
11:8 8:11 11:8

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
MiŠvolný los
-3
11:8 11:8
-2
KrustyMiB
2
3:11 6:11
-2
knihovníkGibbon
2
2:11 3:11
-5
Tom384RS
5
11:7 8:11 7:11
2
ChemikStrejda
-2
11:8 6:11 11:8
-5
Píďatajda
5
7:11 11:9 21:23
5
MilanPiSašetkaa
-5
13:11 11:9
1
Bláža61Orel
-1
6:11 11:9 6:11
-5
MacekHana
6
6:11 7:11
6
DanušRadek_isa
-6
11:4 11:9
-6
LukeBHubal
6
9:11 5:11
4
PolotBobeš
-4
11:7 11:3
5
mahroBřeťa
-5
11:7 11:6

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
knihovníkvolný los
-3
11:8 11:8
-3
MiŠStrejda
3
5:11 4:11
8
ChemikMilanPi
-8
12:10 11:6
2
DanušMiB
-2
11:7 7:11 11:9
-4
RSOrel
4
12:14 6:11
-4
Bláža61Polot
4
5:11 4:11
-4
MacekSašetkaa
4
11:7 9:11 9:11
1
LukeBmahro
1
10:12 11:9 4:11
-2
PíďaTom384
2
8:11 11:6 11:7
2
tajdaHubal
-2
11:7 11:1
5
BobešHana
-6
11:9 11:7
-2
KrustyBřeťa
2
0:11 3:11
-7
Radek_isaGibbon
7
9:11 11:6 11:13

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
tajdaOrel
-1
12:10 6:11 11:6
-5
ChemikRS
5
6:11 8:11
-1
volný losMacek
1
8:11 8:11
-7
DanušPolot
7
9:11 3:11
-2
MiBPíďa
2
3:11 5:11
-4
Bláža61LukeB
4
11:4 9:11 9:11
8
MiŠknihovník
-8
11:1 11:2
-3
StrejdaTom384
3
6:11 6:11
-7
BobešHubal
7
9:11 5:11
9
HanaMilanPi
-7
11:9 11:3
9
KrustySašetkaa
-9
12:10 11:7
4
mahroGibbon
-4
11:9 11:9
-5
Radek_isaBřeťa
5
9:11 11:6 9:11

5. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
MiBMiŠ
-1
11:2 11:2
-9
HanaChemik
8
7:11 9:11
-1
volný losSašetkaa
1
8:11 8:11
1
tajdaPolot
-1
11:5 6:11 11:8
-2
knihovníkMilanPi
2
3:11 0:11
4
PíďaOrel
-4
11:2 11:7
-5
Bláža61Radek_isa
5
6:11 9:11
8
MacekStrejda
-8
11:7 12:10
-5
RSmahro
5
11:13 4:11
-10
DanušHubal
10
7:11 4:11
3
LukeBGibbon
-3
11:5 7:11 11:7
-2
BobešKrusty
2
10:12 11:6 11:8
6
Tom384Břeťa
-6
11:8 11:7

6. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
tajdamahro
-4
11:5 11:5
-2
PíďaHubal
2
11:7 6:11 11:8
5
PolotMiB
-5
11:8 11:9
2
OrelChemik
-2
11:6 11:4
-1
volný losStrejda
1
8:11 8:11
-1
knihovníkBláža61
1
5:11 1:11
8
MiŠSašetkaa
-8
11:9 7:11 11:8
1
MacekBřeťa
1
4:11 11:9 8:11
2
RSLukeB
-2
11:6 6:11 11:6
-9
DanušTom384
9
8:11 1:11
9
BobešRadek_isa
-9
11:9 11:8
5
HanaGibbon
-5
11:9 9:11 11:8
4
MilanPiKrusty
-4
14:12 11:6

7. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
tajdaTom384
-3
11:2 11:7
4
PíďaPolot
-4
11:1 11:7
-3
ChemikDanuš
3
6:11 6:11
1
volný losBláža61
1
8:11 8:11
-3
SašetkaaStrejda
3
7:11 11:4 14:16
-1
MiŠRadek_isa
1
4:11 5:11
-5
MacekGibbon
5
3:11 4:11
9
RSMiB
-9
11:9 11:9
6
LukeBMilanPi
-6
11:8 11:5
1
OrelHubal
1
11:9 9:11 11:8
-5
knihovníkKrusty
5
5:11 5:11
-5
Bobešmahro
5
8:11 12:14
-6
HanaBřeťa
5
8:11 5:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Břeťa Břetislav Vondál

Chemik Jiří Pryček

Danuš Dana Křivánková

Gibbon Radovan Beňo

Hana Hana Kellnerová

Krusty Tomáš Juříček

LukeB Lukas Bartosek

Macek Kuba Nosek

mahro Martin Mahrík

MiB Michal Bezděk

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Strejda Jaroslav Bystrý

tajda Zbyněk Tajovský

Tom384 Tomáš Horázný