Color scheme:

Table tennis - 5. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-5-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 20. 05. 6:00 PM
State
Closed
Available
4 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Polot (Tomáš Poloni)811722
32
27
2.Píďa (Zdeněk Plšek)811889
-7
26
3.Zedna (Petr Zednik)721735
16
25
4.Radek_isa (Radek Iša)631589
10
24
5.Holly (František Holoubek)631576
15
23
6.Bobeš (Roman Polák)541511
-9
22
7.Bláža61 (Milan Blaškovič)541475
-10
21
8.Břeťa (Břetislav Vondál)541524
13
20
9.Tom384 (Tomáš Horázný)541585
2
19
10.Voky (Václav Vokálek)451494
1
18
11.RS (Roman Streit)451546
-6
17
12.Krusty (Tomáš Juříček)451230
6
16
12.Chemik (Jiří Pryček)451395
-10
16
14.Plichta (Rosťa Geržičák)451421
-2
14
15.dasha (Dagmar Šuláková)361425
-12
13
16.Jirka45 (Jiří Prokeš)271247
-11
12
17.knihovník (Jan Sak)181043
-13
11
18.volný los (volný los)09838
-1
10

Results

Svýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-5
Bláža61Tom384
5
5:11 9:11
-1
ChemikPíďa
1
6:11 8:11
4
ZednaRS
-4
11:8 11:7
-3
Jirka45Břeťa
3
5:11 5:11
-7
BobešHolly
7
3:11 12:14
-1
knihovníkRadek_isa
1
1:11 1:11
-5
VokyPlichta
5
13:15 11:4 10:12
-8
dashaKrusty
8
9:11 11:9 4:11
1
Polotvolný los
1
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
BřeťaPíďa
-2
11:9 6:11 9:11
4
Radek_isaTom384
-4
11:5 8:11 11:8
3
knihovníkvolný los
-3
11:1 11:1
6
RSBláža61
-6
13:11 12:10
-3
Jirka45Bobeš
3
9:11 8:11
-7
ZednaHolly
7
11:8 10:12 9:11
3
PolotPlichta
-3
11:9 11:8
-3
KrustyVoky
3
6:11 4:11
7
dashaChemik
-7
11:7 11:6

3. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
Radek_isaPíďa
-2
11:7 6:11 6:11
-1
volný losJirka45
1
9:11 9:11
-7
Bláža61Bobeš
7
10:12 14:16
1
RSknihovník
-1
11:1 11:2
6
Tom384Břeťa
-6
15:13 11:4
-8
ZednaPolot
8
8:11 7:11
-2
KrustyHolly
2
2:11 8:11
-6
dashaVoky
6
5:11 8:11
8
ChemikPlichta
-8
11:8 11:4

4. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
volný losBláža61
1
9:11 9:11
4
Jirka45knihovník
-4
11:4 11:5
-2
VokyTom384
2
11:8 5:11 5:11
8
BřeťaBobeš
-8
11:5 11:4
-4
RSHolly
4
11:9 8:11 9:11
1
PíďaPolot
1
11:13 12:10 11:9
5
ZednaRadek_isa
-5
12:10 11:5
1
KrustyChemik
1
11:8 4:11 10:12
-4
dashaPlichta
4
9:11 11:9 6:11

5. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
VokyBřeťa
3
9:11 11:8 5:11
-1
volný losKrusty
1
9:11 9:11
-1
knihovníkBláža61
1
4:11 1:11
-5
ChemikBobeš
5
9:11 7:11
-2
HollyPíďa
2
1:11 2:11
5
PolotTom384
-5
11:8 11:3
4
RSRadek_isa
-4
2:11 11:3 11:5
-4
Jirka45Plichta
4
8:11 10:12
2
Zednadasha
-2
11:8 11:5

6. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
PíďaTom384
-2
11:7 11:6
5
PolotHolly
-5
11:9 11:6
1
volný losdasha
1
9:11 9:11
-2
Bláža61Radek_isa
2
11:3 8:11 7:11
-8
RSBřeťa
8
3:11 5:11
-1
Jirka45Zedna
1
5:11 6:11
-2
knihovníkChemik
2
4:11 3:11
-8
BobešVoky
8
12:14 7:11
-4
KrustyPlichta
4
5:11 8:11

7. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
knihovníkdasha
2
0:11 1:11
1
PíďaPlichta
-1
11:2 11:8
4
PolotBřeťa
-4
13:11 11:6
3
Bláža61Krusty
-3
11:8 11:6
3
RSBobeš
-3
11:6 6:11 11:6
-2
Jirka45Tom384
2
5:11 6:11
3
ZednaVoky
-3
11:5 11:8
1
Chemikvolný los
-1
11:9 11:9
3
Radek_isaHolly
-3
11:5 6:11 11:7

8. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
Bláža61Jirka45
1
9:11 11:5 11:8
-3
RSTom384
3
11:9 5:11 9:11
-11
PíďaZedna
11
9:11 9:11
-4
knihovníkKrusty
4
4:11 2:11
4
PolotVoky
-4
11:3 11:4
1
Bobešvolný los
1
11:9 11:9
-1
dashaRadek_isa
1
11:5 8:11 8:11
-5
ChemikBřeťa
5
6:11 7:11
1
HollyPlichta
-1
5:11 11:8 11:6

9. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
volný losVoky
1
9:11 9:11
6
Bláža61Plichta
-6
11:8 11:9
-1
RSPolot
1
12:10 6:11 8:11
-4
Jirka45Krusty
4
11:8 6:11 6:11
1
Píďadasha
-1
11:8 11:1
-1
knihovníkBobeš
1
7:11 0:11
5
ZednaTom384
-5
11:9 11:5
-4
ChemikHolly
4
2:11 4:11
6
Radek_isaBřeťa
-6
11:8 11:6

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Břeťa Břetislav Vondál

Chemik Jiří Pryček

dasha Dagmar Šuláková

Holly František Holoubek

Jirka45 Jiří Prokeš

Krusty Tomáš Juříček

Píďa Zdeněk Plšek

Plichta Rosťa Geržičák

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Tom384 Tomáš Horázný

Voky Václav Vokálek

volný los volný los

Zedna Petr Zednik