Color scheme:

Table tennis - 2. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-2-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 04. 02. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)701880
18
31
2.Píďa (Zdeněk Plšek)611867
0
30
3.harryhavana (Václav Rybák)521675
20
29
4.Polot (Tomáš Poloni)521675
1
28
5.MK (Michaela Kupčíková)521523
14
27
6.Zedna (Petr Zednik)431676
5
26
7.MilanPi (Milan Pišl)431415
13
25
8.Orel (Marek Orel)431762
-28
24
9.Správce (Tomáš Kejla)431650
2
23
10.Dako (David Konečný)431378
4
22
11.Voky (Václav Vokálek)341495
15
21
12.LukeB (Lukas Bartosek)341450
10
20
13.Krusty (Tomáš Juříček)341252
1
19
13.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)341292
-4
19
15.Lukyno (Lukáš Řehůřek)341281
-6
17
16.Pavlis (Pavel Rohánek)341392
10
16
17.miKers13 (michal caletka)341263
4
15
18.Jirka45 (Jiří Prokeš)341255
4
14
19.labirhm (Miroslav Hříbal)251264
-11
13
20.Angelika (Angelika Viktorinová)251240
-30
12
21.MiŠ (Milan Škrhák)161099
-20
11
22.volný los (volný los)07855
-7
10

Results

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-5
AngelikaPavlis
5
7:11 3:11
5
harryhavanaMilanPi
-3
14:12 11:9
3
MKlabirhm
-3
11:2 11:6
-1
Jirka45Správce
1
5:11 4:11
-1
SašetkaaPíďa
1
9:11 8:11
-1
MiŠPolot
1
6:11 8:11
-1
LukynoOrel
1
2:11 7:11
4
LukeBmiKers13
-4
12:10 11:3
-1
DakoLukas12
1
1:11 5:11
3
VokyKrusty
-3
11:0 11:8
1
Zednavolný los
1
11:6 11:6

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
SašetkaaMiŠ
-4
12:10 11:5
7
LukynoAngelika
-7
11:4 11:2
3
MKVoky
-3
14:12 7:11 12:10
-10
OrelSprávce
10
9:11 9:11
-3
LukeBZedna
3
8:11 5:11
-7
Jirka45labirhm
7
8:11 8:11
-1
PavlisLukas12
1
1:11 2:11
-3
PíďaMilanPi
3
8:11 11:4 11:9
1
DakoKrusty
-1
5:11 12:10 12:10
-8
Polotharryhavana
13
10:12 3:11
1
miKers13volný los
-1
11:6 11:6

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-5
SašetkaaLukeB
5
4:11 6:11
7
ZednaSprávce
-7
11:4 11:5
5
Jirka45MiŠ
-5
11:6 11:4
2
Lukas12MK
-2
11:4 11:8
5
Dakolabirhm
-5
11:7 11:5
1
Angelikavolný los
-1
11:6 11:6
-2
PavlisPolot
2
8:11 8:11
-8
LukynomiKers13
8
9:11 7:11
1
Píďaharryhavana
1
10:12 11:9 11:7
-13
OrelVoky
13
7:11 10:12
4
MilanPiKrusty
-4
11:8 11:6

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Jirka45Sašetkaa
-5
6:11 11:6 11:9
-7
Angelikalabirhm
7
6:11 6:11
1
MKDako
-1
3:11 11:7 11:6
4
Lukas12Zedna
-4
11:8 11:5
-3
volný losMiŠ
3
6:11 6:11
5
PavlisKrusty
-5
11:5 11:8
1
LukeBharryhavana
-1
9:11 11:9 9:11
-5
LukynoMilanPi
5
6:11 6:11
1
PíďaVoky
-1
11:4 12:10
-6
OrelPolot
6
5:11 11:8 10:12
-1
miKers13Správce
1
6:11 6:11

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losKrusty
1
6:11 6:11
4
AngelikaMiŠ
-4
11:8 11:5
4
SašetkaaLukyno
-4
8:11 11:4 11:4
-3
LukeBPolot
3
8:11 8:11
-1
Jirka45Orel
1
4:11 3:11
7
PavlisDako
-7
11:5 12:10
1
PíďaZedna
1
13:11 9:11 12:10
-1
MKharryhavana
1
11:3 9:11 7:11
8
miKers13labirhm
-8
11:6 11:9
-6
MilanPiVoky
6
8:11 9:11
3
Lukas12Správce
-3
11:8 11:2

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losLukyno
1
6:11 6:11
-5
MiŠKrusty
5
14:16 4:11
8
Jirka45Angelika
-8
11:6 11:7
2
LukeBOrel
-2
11:8 8:11 4:11
-3
PavlisSprávce
3
6:11 7:11
-4
PíďaLukas12
4
7:11 11:9 5:11
4
ZednaPolot
-4
9:11 11:8 11:6
3
MKmiKers13
-3
11:2 11:4
5
MilanPilabirhm
-5
11:8 11:9
-4
Vokyharryhavana
7
8:11 8:11
-2
SašetkaaDako
2
11:9 9:11 3:11

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
MiŠLukyno
4
7:11 7:11
1
OrelPavlis
-1
11:5 11:5
-8
AngelikaKrusty
8
2:11 8:11
4
LukeBlabirhm
-4
11:9 11:9
-5
Jirka45Dako
5
9:11 5:11
3
PíďaSprávce
-3
11:3 11:8
-7
ZednaMK
7
8:11 11:4 7:11
1
PolotVoky
1
11:6 6:11 12:10
-5
miKers13MilanPi
5
4:11 7:11
1
Sašetkaavolný los
-1
11:6 11:6
3
Lukas12harryhavana
-6
15:13 11:9

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Angelika Angelika Viktorinová

Dako David Konečný

harryhavana Václav Rybák

Jirka45 Jiří Prokeš

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Lukas12 Lukáš Mrkvica

LukeB Lukas Bartosek

Lukyno Lukáš Řehůřek

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

MK Michaela Kupčíková

Orel Marek Orel

Pavlis Pavel Rohánek

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

Voky Václav Vokálek

volný los volný los

Zedna Petr Zednik