Color scheme:

Table tennis - 2. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-2-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 18. 02. 6:30 PM
State
Closed
Available
4 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Zedna (Petr Zednik)701706
26
27
2.Hubal (Lukáš Hubatka)611498
71
26
3.Polot (Tomáš Poloni)521691
-9
25
4.dasha (Dagmar Šuláková)431447
4
24
5.RS (Roman Streit)431546
-2
23
6.Jahu (Ondřej Vala)431425
6
22
7.david68 (David Hořínek)431419
10
21
8.Gibbon (Radovan Beňo)431413
15
20
9.Bažin (Ondřej Svoboda)431508
-4
19
10.Pavca (Pavel Dobřenský)341427
1
18
11.Macek (Kuba Nosek)341362
-3
17
12.Strejda (Jaroslav Bystrý)341372
-6
16
13.koStka (Karel Teplý )341454
-14
15
14.PetraS (Petra Skrutková)341388
-14
14
15.Chemik (Jiří Pryček)251346
-14
13
16.Krusty (Tomáš Juříček)251250
-1
12
17.labirhm (Miroslav Hříbal)251251
-13
11
18.Jirka45 (Jiří Prokeš)071249
-20
10

Results

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-9
dashaMacek
5
11:6 7:11 8:11
2
PolotChemik
-2
11:9 11:3
5
Gibbonlabirhm
-5
11:4 13:11
5
StrejdaJahu
-5
11:7 3:11 11:3
-7
PetraSHubal
12
10:12 5:11
2
BažinPavca
-2
11:8 7:11 11:8
1
koStkaKrusty
1
12:10 10:12 13:11
1
ZednaJirka45
-1
11:3 11:3
1
RSdavid68
-1
11:9 12:14 13:11

2. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
PolotGibbon
-2
11:5 11:8
11
HubalStrejda
-6
11:8 11:9
2
Chemiklabirhm
-2
7:11 11:1 11:7
-7
PetraSJahu
7
4:11 9:11
8
Pavcadasha
-13
14:12 11:7
5
koStkaMacek
-5
12:10 11:7
4
ZednaBažin
-4
11:6 12:10
3
RSJirka45
-3
11:8 11:4
4
david68Krusty
-4
11:8 11:7

3. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-12
PolotHubal
21
9:11 10:12
5
PetraSlabirhm
-5
11:5 13:11
-8
StrejdaMacek
8
7:11 10:12
5
RSPavca
-5
11:6 11:9
-3
Jirka45Bažin
3
8:11 6:11
3
ZednakoStka
-3
11:3 11:3
4
david68Jahu
-4
13:11 5:11 11:4
-4
Krustydasha
6
7:11 8:11
-3
ChemikGibbon
3
3:11 11:6 3:11

4. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
ZednaHubal
-5
11:8 11:5
-3
MacekGibbon
3
10:12 12:10 5:11
-1
RSPolot
1
11:9 5:11 5:11
-4
Jirka45Krusty
4
11:6 9:11 11:13
4
PetraSPavca
-4
14:12 6:11 11:8
7
StrejdaChemik
-7
13:11 11:9
-2
david68Bažin
2
11:9 9:11 9:11
5
JahukoStka
-5
11:6 7:11 13:11
7
dashalabirhm
-4
11:6 11:7

5. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
ZednaRS
-5
11:9 12:10
-8
PetraSMacek
8
5:11 6:11
5
HubalGibbon
-3
8:11 11:2 11:0
-4
Jirka45labirhm
4
7:11 11:7 7:11
-2
StrejdakoStka
2
2:11 12:10 8:11
2
Polotdavid68
-2
11:1 11:5
6
Bažindasha
-10
11:4 11:9
-5
KrustyChemik
5
6:11 6:11
4
JahuPavca
-4
8:11 11:9 11:9

6. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
ZednaPolot
-8
13:11 11:5
-11
RSGibbon
11
12:14 9:11
15
HubalBažin
-9
11:8 11:6
-6
MacekJahu
6
9:11 6:11
-4
Jirka45Pavca
4
5:11 7:11
3
PetraSStrejda
-3
11:6 6:11 11:8
3
david68Chemik
-3
9:11 11:3 11:9
-3
Krustylabirhm
3
5:11 11:7 9:11
13
dashakoStka
-8
11:7 13:11

7. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
ZednaGibbon
-2
11:6 11:6
-4
PetraSdavid68
4
12:10 8:11 2:11
-10
MacekKrusty
10
6:11 18:20
6
RSkoStka
-6
11:7 11:9
-1
Jirka45Strejda
1
11:6 9:11 9:11
4
PolotBažin
-4
11:7 11:7
-7
JahuHubal
12
6:11 3:11
4
Pavcalabirhm
-4
12:10 11:9
10
dashaChemik
-6
11:9 11:4

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

Chemik Jiří Pryček

dasha Dagmar Šuláková

david68 David Hořínek

Gibbon Radovan Beňo

Hubal Lukáš Hubatka

Jahu Ondřej Vala

Jirka45 Jiří Prokeš

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Macek Kuba Nosek

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

RS Roman Streit

Strejda Jaroslav Bystrý

Zedna Petr Zednik