Color scheme:

Table tennis - 3. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-3-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 18. 03. 6:00 PM
State
Closed
Available
2 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Honza (Jan Dvořák)801996
11
29
2.Píďa (Zdeněk Plšek)711872
5
28
3.Radek_isa (Radek Iša)621595
39
27
4.Orel (Marek Orel)531749
-12
26
5.LuboN (lubomir novotny)531509
48
25
6.Tom384 (Tomáš Horázný)441534
-3
24
7.Bažin (Ondřej Svoboda)441518
10
23
8.Gibbon (Radovan Beňo)441421
3
22
9.Bláža61 (Milan Blaškovič)441513
10
21
10.Bre2 (Jiří Břenek)441357
11
20
11.RS (Roman Streit)441532
-9
19
12.Polot (Tomáš Poloni)441673
-14
18
13.Bobeš (Roman Polák)441520
-6
17
14.Chemik (Jiří Pryček)441355
4
16
15.Jirka45 (Jiří Prokeš)441240
5
15
16.Krusty (Tomáš Juříček)351228
0
14
17.koStka (Karel Teplý )351429
-25
13
18.Dako (David Konečný)261328
-18
12
19.miKers13 (michal caletka)171246
-26
11
20.volný los (volný los)08844
-3
10

Results

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
Tom384Jirka45
-2
11:6 11:9
1
HonzaBláža61
-1
11:4 11:8
1
BobešBre2
1
14:12 7:11 11:7
-4
ChemikBažin
4
1:11 5:11
-10
koStkaDako
10
4:11 6:11
2
OrelGibbon
-2
11:9 11:6
-3
LuboNRadek_isa
2
11:4 9:11 5:11
1
miKers13Píďa
1
3:11 6:11
1
Polotvolný los
1
11:7 11:7
-2
KrustyRS
2
6:11 3:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
BažinHonza
1
11:13 4:11
3
Bláža61Jirka45
-3
11:4 11:8
7
Radek_isaBobeš
-7
11:7 11:6
2
PolotDako
-2
11:4 11:8
-2
RSPíďa
2
5:11 3:11
3
OrelTom384
-3
11:8 11:1
2
LuboNBre2
-1
11:5 8:11 11:8
-4
miKers13koStka
4
9:11 7:11
1
Chemikvolný los
-1
11:7 11:7
4
GibbonKrusty
-4
11:4 11:7

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
BažinGibbon
-6
11:6 11:7
2
Krustyvolný los
-2
11:7 11:7
-5
miKers13Jirka45
5
12:10 10:12 5:11
-3
OrelHonza
3
8:11 5:11
-7
Tom384Chemik
7
11:9 13:15 11:13
-8
Bláža61LuboN
14
3:11 8:11
-8
RSBobeš
8
7:11 8:11
4
PíďaPolot
-4
11:7 11:7
-3
DakoRadek_isa
3
7:11 9:11
6
Bre2koStka
-6
7:11 11:9 11:5

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-5
PíďaHonza
5
7:11 7:11
-1
volný losmiKers13
1
7:11 7:11
6
Radek_isaBažin
-6
11:9 12:10
-4
KrustyJirka45
4
11:3 9:11 11:13
4
Tom384Dako
-4
11:8 11:9
4
Bláža61Bre2
-4
11:3 11:5
5
RSGibbon
-5
14:12 11:9
-13
OrelLuboN
21
8:11 9:11
4
PolotBobeš
-4
11:7 11:9
-2
ChemikkoStka
2
7:11 11:8 4:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
HonzaRadek_isa
3
11:4 8:11 11:7
-1
volný losDako
1
7:11 7:11
1
PíďaLuboN
-2
11:5 11:4
6
Bre2miKers13
-6
11:6 11:7
12
Bláža61Orel
-12
12:10 11:9
4
RSChemik
-4
11:8 11:9
-4
Jirka45Gibbon
4
6:11 4:11
1
PolotTom384
-1
11:7 8:11 11:5
2
BobešKrusty
-2
11:9 11:9
6
BažinkoStka
-6
11:3 11:4

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Bre2Gibbon
-5
4:11 12:10 13:11
-1
volný losJirka45
1
7:11 7:11
2
HonzaPolot
-2
11:8 11:3
-2
PíďaRadek_isa
2
11:9 8:11 11:7
8
Bláža61RS
-8
11:3 11:8
-4
DakoChemik
4
9:11 11:7 12:14
2
OrelkoStka
-2
11:9 11:8
8
LuboNBažin
-5
14:12 8:11 11:9
-7
BobešTom384
7
5:11 6:11
-5
miKers13Krusty
5
5:11 11:8 7:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
10
Radek_isaPolot
-10
11:8 14:12
2
BobešJirka45
-2
15:13 11:6
2
PíďaBláža61
-2
11:9 11:3
1
volný loskoStka
1
7:11 7:11
1
HonzaLuboN
-1
11:4 11:4
-3
RSOrel
3
4:11 5:11
-10
DakoKrusty
10
6:11 8:11
8
BažinTom384
-8
11:8 11:9
-5
miKers13Gibbon
5
7:11 7:11
-7
Bre2Chemik
7
9:11 10:12

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
PíďaBažin
-2
11:9 11:5
6
Radek_isaBláža61
-6
11:9 11:3
1
HonzaBobeš
-1
11:4 13:11
1
volný losRS
1
7:11 7:11
6
Jirka45Dako
-6
8:11 11:9 13:11
6
OrelPolot
-6
11:9 11:6
9
LuboNChemik
-5
11:3 11:1
-3
miKers13Tom384
3
5:11 4:11
5
Bre2Krusty
-5
11:5 11:5
-8
koStkaGibbon
8
6:11 9:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Jirka45 Jiří Prokeš

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

LuboN lubomir novotny

miKers13 michal caletka

Orel Marek Orel

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Tom384 Tomáš Horázný

volný los volný los