Color scheme:

Table tennis - 5. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-5-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Wed 15. 05. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Honza (Jan Dvořák)702017
7
31
2.Hubal (Lukáš Hubatka)521607
27
30
3.Romzan (Roman Zetka)521640
5
29
4.Bobeš (Roman Polák)521520
4
28
5.RS (Roman Streit)521552
6
27
6.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)431582
9
26
7.Orel (Marek Orel)431730
-9
25
8.Gibbon (Radovan Beňo)431457
19
24
9.Bre2 (Jiří Břenek)431350
18
23
10.Polot (Tomáš Poloni)431690
-12
22
11.Dako (David Konečný)431335
14
21
12.Jirka45 (Jiří Prokeš)341258
4
20
13.Bláža61 (Milan Blaškovič)341485
-8
19
13.Tom384 (Tomáš Horázný)341583
-6
19
15.dasha (Dagmar Šuláková)341437
-3
17
16.Pavlis (Pavel Rohánek)341389
-3
16
17.MilanPi (Milan Pišl)341376
-9
15
18.Krusty (Tomáš Juříček)341224
10
14
19.labirhm (Miroslav Hříbal)251257
-8
13
20.Strejda (Jaroslav Bystrý)251301
-23
12
21.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)161252
-15
11
22.knihovník (Jan Sak)071056
-21
10

Results

Svycar

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
Bláža61Honza
1
2:11 6:11
1
labirhmRS
-1
5:11 11:9 4:11
-3
StrejdaTom384
3
6:11 10:12
1
Jirka45Bobeš
-1
4:11 11:7 7:11
6
Bre2Gibbon
-6
11:9 7:11 11:7
-2
PavlisOrel
2
3:11 8:11
-2
SašetkaaHubal
2
7:11 7:11
3
Dakoknihovník
-3
11:2 11:1
6
dashaMilanPi
-6
11:5 11:6
-1
KrustyRomzan
1
6:11 5:11
5
PolotZdenes
-8
11:2 11:3

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
DakoHonza
1
7:11 3:11
5
PolotOrel
-5
11:7 8:11 11:7
8
HubalTom384
-8
11:7 11:8
3
RSBobeš
-3
11:5 5:11 11:4
-1
knihovníkZdenes
1
2:11 1:11
2
Bláža61Pavlis
-2
11:3 9:11 11:8
-4
Jirka45Gibbon
4
11:13 7:11
-9
Strejdalabirhm
9
9:11 5:11
5
Bre2MilanPi
-5
10:12 11:7 11:7
5
KrustySašetkaa
-5
13:11 11:13 14:12
-4
dashaRomzan
4
6:11 6:11

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
HonzaRomzan
-2
11:7 11:5
-4
knihovníkSašetkaa
4
4:11 4:11
-1
HubalPolot
1
6:11 11:7 10:12
3
Bláža61Krusty
-3
11:5 11:4
1
RSBre2
1
11:3 8:11 11:4
-5
Jirka45MilanPi
5
7:11 6:11
6
PavlisStrejda
-6
11:2 11:5
3
Dakolabirhm
-3
11:8 8:11 12:10
-13
OrelGibbon
13
4:11 7:11
-6
BobešTom384
6
1:11 10:12
-5
dashaZdenes
8
6:11 9:11

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
HonzaPolot
-2
11:4 11:2
-3
knihovníkStrejda
3
2:11 3:11
-5
GibbonHubal
5
6:11 1:11
-5
Jirka45Krusty
5
10:12 11:3 6:11
6
Bobešdasha
-6
11:7 11:6
-7
Bláža61Dako
7
8:11 11:7 10:12
5
RSTom384
-5
7:11 11:8 11:7
1
PavlisSašetkaa
-1
11:4 3:11 11:8
2
OrelMilanPi
-2
11:6 11:8
6
Bre2labirhm
-6
11:2 11:9
2
RomzanZdenes
-4
7:11 11:6 11:6

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
HonzaHubal
3
11:7 8:11 11:8
-4
knihovníkJirka45
4
2:11 2:11
5
dashaStrejda
-5
11:5 11:8
1
MilanPiSašetkaa
-1
14:16 11:7 11:6
-9
labirhmKrusty
9
8:11 7:11
-5
Bláža61Gibbon
5
5:11 11:7 7:11
6
RSRomzan
-6
13:11 11:13 11:9
-1
PavlisBobeš
1
11:7 6:11 7:11
-7
DakoBre2
7
8:11 8:11
4
OrelZdenes
-7
11:4 12:10
-10
PolotTom384
10
13:15 11:13

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
knihovníklabirhm
4
4:11 1:11
-9
StrejdaJirka45
9
8:11 6:11
-4
Sašetkaadasha
4
11:13 8:11
-4
MilanPiZdenes
6
7:11 11:13
-12
PolotGibbon
12
6:11 6:11
-3
Bláža61Bobeš
3
7:11 11:7 7:11
-1
RSHonza
1
1:11 5:11
4
PavlisKrusty
-4
11:9 11:9
-2
DakoRomzan
2
7:11 2:11
4
OrelTom384
-4
11:8 12:10
-3
Bre2Hubal
3
10:12 2:11

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
knihovníkMilanPi
2
0:11 1:11
6
StrejdaSašetkaa
-6
11:8 11:9
-4
labirhmJirka45
4
7:11 11:8 5:11
3
HonzaOrel
-3
11:4 11:5
1
PolotKrusty
-1
11:5 11:5
3
Bláža61dasha
-3
11:7 8:11 11:7
-7
RSHubal
7
8:11 7:11
-9
PavlisDako
9
7:11 6:11
4
BobešBre2
-4
12:10 11:7
-8
Tom384Zdenes
13
7:11 9:11
4
RomzanGibbon
-4
11:5 11:5

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Dako David Konečný

dasha Dagmar Šuláková

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Hubal Lukáš Hubatka

Jirka45 Jiří Prokeš

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

Pavlis Pavel Rohánek

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Strejda Jaroslav Bystrý

Tom384 Tomáš Horázný

Zdenes Zdeněk Nesrsta