Color scheme:

Pinec 2020

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Protože chceme dát příležitost i méně zkušeným hráčům, každý měsíc se koná jeden turnaj určený právě pro začátečníky a mírně pokročilé.

9. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj - začátečníci a mírně pokročílí

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/14/2020. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Turnaje se zúčastnilo 12 hráčů/týmů. Výsledky budou v nejbližší době doplněny.

9. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Start
Mon 21. 09. 6:00 PM
Join until
Mon 21. 09. 6:00 PM
Rating
1480
Free places
1 (4 náhrad.)
Max. players
18 (4 náhrad.)
Level
Above normal

9. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/7/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. Zedna (Petr Zednik)

9. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/2/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. gulik (Roman Striteský)

8. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/24/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

8. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/10/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

8. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/3/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. OndraX (Ondřej Nykl)

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/27/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Honza (Jan Dvořák)

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/22/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. Bažin (Ondřej Svoboda)

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/13/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. gulik (Roman Striteský)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. OndraX (Ondřej Nykl)

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/22/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/17/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Orel (Marek Orel)

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/8/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. PeLum (Josef Dřímal )
  3. Zedna (Petr Zednik)

3. kolo pingpongové ligy 2020 - dohrávka

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/25/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

3. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/11/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Bažin (Ondřej Svoboda)
  3. Patrik (Patrik Božík)

3. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/2/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/19/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. Honza (Jan Dvořák)

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/12/2020. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Erda (Erik Steinmetz)
  3. Bláža61 (Milan Blaškovič)

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/3/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/29/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/20/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/15/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Zdenes (Zdeněk Nesrsta)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/6/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. Honza (Jan Dvořák)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarJunJulAugSepPoints
1.OndraX (Ondřej Nykl)1847262 29293428434145249
2.Honza (Jan Dvořák)1891-114 37283532353442243
3.PeLum (Josef Dřímal )1723217 32303231373734233
4.Píďa (Zdeněk Plšek)1805-117 40272529453827231
5.Zedna (Petr Zednik)178119 30-2931403643209
6.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1606199 24242028363222186
7.RS (Roman Streit)15561 24192517272637175
8.Radek_isa (Radek Iša)1606-9 36-3026281725162
9.Orel (Marek Orel)1712-11 34-24293931-157
10.Romzan (Roman Zetka)1588-31 -251925302628153
11.Bláža61 (Milan Blaškovič)1489-4 31222225201616152
12.Mike71 (Michal Monhart)185785 ---32424036150
13.gulik (Roman Striteský)180489 ---30463733146
14.Gibbon (Radovan Beňo)1465-28 14181718212520133
15.MilanPi (Milan Pišl)1379-6 21161914222313128
16.Jirka45 (Jiří Prokeš)140585 22161222152216125
16.LukasG (Lukas Grygar)1891191 ----384146125
18.Chemik (Jiří Pryček)138819 191520162817-115
19.Krusty (Tomáš Juříček)1278-7 22121115192015114
20.Patrik (Patrik Božík)1744-18 --2023-2339105
21.Břeťa (Břetislav Vondál)1608-9 --241926-2493
22.LuboN (Lubomír Novotný)167830 382428----90
23.Hubal (Lukáš Hubatka)163730 25---2931-85
24.Voky (Václav Vokálek)1491-24 23192613---81
25.ragy (Michal Ragula)1328-75 -10-1112222277
26.Bažin (Ondřej Svoboda)166862 --222724--73
27.Pajtn (Václav Drlík)137711 17131423---67
28.hruzic (Marek Hrůza)1882-23 --31--35-66
28.Vlk (Vladimír Michael Kunc)126423 11-11101321-66
30.Vlado (Vladimír Žaža)164848 -----254065
31.Špacírek (Jiří Procházka)1471-118 ---103122-63
32.liko (Libor Konečný)162629 ---29-32-61
33.miKers13 (michal caletka)134146 -21-23-14-58
34.Stanley (Stanislav Rejman)163618 26----31-57
35.IvoM (Ivo Melkus)149473 -----292554
36.Eaagleer (Martin Hořelka)151695 3023-----53
36.MiB (Michal Bezděk)1616-27 28---25--53
36.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)159511 25--28---53
39.Plichta (Rosťa Geržičák)1439-8 20--20-11-51
40.Dako (David Konečný)136923 14-2313---50
41.Dantes (Dana Tesarova)14287 ----25-1944
41.PavelO (Pavel Ondruš)145231 1826-----44
43.Holly (František Holoubek)15825 -17-26---43
43.Štetr (Libor Brandstetter)1393-28 -101419---43
45.Janča72 (Jana Komárková)15183 ---12--3042
45.jhlahulek (Jakub Hlahůlek)146737 2913-----42
45.Květoš (Květoslav Novosad)14519 22----20-42
48.Ir (Ivan Reigl)1402-11 --1214-14-40
49.Lupa66 (Luděk Pavlák)1306-97 ---121116-39
50.koStka (Karel Teplý )14567 --17---2138
51.Winini (Ivo Bernard)130328 --18--19-37
52.dasha (Dagmar Šuláková)1425-23 19-17----36
53.Daniell (Daniel Hanuš)169921 35------35
53.Justik66 (Radek Just)1393-28 ----1817-35
55.Martin01 (Martin Zerák)146443 ----34--34
56.Bre2 (Jiří Břenek)1352-19 17----16-33
56.Erda (Erik Steinmetz)145433 1914-----33
56.max70 (Martin Hodek)143532 -----211233
59.ICEK (Jiří Nechvátal)141440 ------3131
60.Deiwson (David Eliáš)1173-230 ----10101030
60.Mikač (Michal Kačur)139415 14--16---30
62.RichardAron (Richard Šafář)149069 -----28-28
63.HonzaK (Jan Kománek)1393-10 ----1215-27
63.Roman64 (Roman Kukla)1368-53 1611-----27
65.david68 (David Hořínek)145540 26------26
66.Charlie44 (Karel Konečný)1354-49 ----1411-25
66.Richi (Richard Švec)1592-12 -----25-25
66.tajda (Zbyněk Tajovský)1781-10 25------25
69.Domenico (Dominik Zábelka)1302-70 1311-----24
69.Kozmos (Jaroslav Komárek)1365-56 12----12-24
71.mahro (Martin Mahrík)1622-17 -23-----23
71.ZdenaK (Zdeňka Křížová)148717 -----23-23
73.Cannavaro5 (Marek Hrabal)1577-1 -----22-22
73.Danuš (Dana Křivánková)1637-10 ----22--22
75.Petrescu (Petr Tříska)1274-129 10-11----21
76.Obyš (Ivo Frehar)1644-11 -20-----20
76.Tom384 (Tomáš Horázný)1590-43 20------20
78.Jarda (Jaroslav Zach)1636-13 ------1919
79.MrEgo (Karel Rejman)1355-48 -----18-18
79.PavelZem (Pavel Zeman)1480-13 ----18--18
79.radar009 (Aleš Pavel)1304-99 ------1818
82.petrb4 (Petr Brožek)1411-10 ---17---17
82.Pitr (Petr Pham)141613 -----17-17
82.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)129410 ----17--17
85.LukeB (Lukas Bartosek)1474-17 15------15
85.Pítr (Petr Novotný)1388-33 15------15
87.Áda (Adam Zabloudil)1314-55 -----13-13
87.DanielK (Daniel Kománek)1379-24 ----13--13
87.DarebaX (Zbyněk Světnica)1457-17 --13----13
87.Federer1997 (Michal Červený )1398-23 ------1313
87.Macek (Kuba Nosek)12999 -13-----13
92.Bohun (Bohuslav Petrik)1304-22 12------12
92.DavidSporcl (David Šporcl)1377-44 -12-----12
92.Luke56 (Lukáš Gabrhel)1383-20 -----12-12
95.Andy777 (Ondřej Kouřil)1342-61 ----11--11
96.jajon (Jakub Jonszta)1323-80 -----10-10
96.JirkaX (Jiří Veselý)1378-43 ---10---10
96.Jozef (Jozef Petrek)1332-89 -10-----10
96.Loader (Michal Rachůnek)1350-71 --10----10
96.majklfreedom (Michal Svoboda)1358-45 ----10--10
96.volný los (volný los)8001 10------10