Color scheme:

Table tennis - 6. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Dezinfekce připravena :-)

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-6-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Wed 03. 06. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (8 náhrad.)
Max. players/teams
20 (8 náhrad.)

1506

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Above normal level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1506, který odpovídá 72.88 % pozici v ratingové tabulce.

32 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Jiří Pryček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Jiří Pryček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Honza (Jan Dvořák)711940
3
32
2.PeLum (Josef Dřímal )711750
28
31
3.Zedna (Petr Zednik)621750
6
30
4.liko (Libor Konečný)531603
6
29
5.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)531602
1
28
6.Radek_isa (Radek Iša)531636
3
26
7.Bláža61 (Milan Blaškovič)441525
-5
25
8.KájaS (Quoc Viet Stejskal)441510
10
24
9.Pajtn (Václav Drlík)441377
9
23
10.Jirka45 (Jiří Prokeš)441358
15
22
11.Plichta (Rosťa Geržičák)441457
6
20
12.Štetr (Libor Brandstetter)441393
21
19
13.Gibbon (Radovan Beňo)441462
13
18
14.Orel (Marek Orel)351716
-21
17
15.Mikač (Michal Kačur)351394
13
16
16.Ir (Ivan Reigl)351408
3
14
17.Dako (David Konečný)351369
-3
13
18.Chemik (Jiří Pryček)351389
-12
12
19.MilanPi (Milan Pišl)261343
-4
11
20.Špacírek (Jiří Procházka)081436
-153
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
GibbonOrel
2
4:11 8:11
-1
Jirka45Zedna
1
7:11 5:11
-2
IrPeLum
2
6:11 4:11
1
Bláža61Dako
-1
9:11 11:7 11:7
-5
KájaSliko
5
9:11 9:11
3
Radek_isaPajtn
-3
11:3 11:9
-1
ZdenesŠtetr
1
11:6 9:11 12:10
4
MilanPiMikač
-4
11:8 8:11 13:11
10
PlichtaŠpacírek
-17
12:10 11:9
1
HonzaChemik
-1
11:6 11:4

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
PeLumOrel
-4
13:15 11:6 11:4
7
Radek_isaliko
-7
11:9 11:9
8
ŠtetrDako
-8
11:7 11:7
7
IrChemik
-7
11:7 11:6
-5
Bláža61Plichta
5
10:12 11:8 8:11
-2
Jirka45Gibbon
2
8:11 11:6 7:11
-19
ŠpacírekMikač
12
4:11 9:11
-4
ZednaHonza
4
6:11 7:11
5
KájaSPajtn
-5
11:9 11:9
1
MilanPiZdenes
-1
11:8 5:11 6:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
ChemikDako
-3
11:9 4:11 11:9
2
HonzaRadek_isa
-2
11:6 11:8
12
PajtnŠpacírek
-20
11:7 11:9
3
Bláža61KájaS
-3
11:7 6:11 11:8
-2
ŠtetrOrel
2
6:11 4:11
4
Jirka45MilanPi
-4
11:8 8:11 13:11
3
PeLumPlichta
-3
12:10 11:5
5
Zednaliko
-5
11:6 11:8
-7
IrGibbon
7
4:11 5:11
-12
ZdenesMikač
12
9:11 3:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-12
HonzaPeLum
12
9:11 10:12
-19
ŠpacírekDako
12
9:11 7:11
-5
ChemikJirka45
5
11:8 4:11 9:11
7
IrPajtn
-7
11:6 14:12
3
likoŠtetr
-3
11:7 11:7
-5
Bláža61Gibbon
5
6:11 11:7 10:12
2
OrelMikač
-2
11:8 11:3
5
ZednaRadek_isa
-5
11:8 11:5
4
KájaSMilanPi
-4
11:4 11:6
4
ZdenesPlichta
-4
11:4 11:8

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-19
ŠpacírekChemik
11
8:11 9:11
-7
PajtnŠtetr
7
10:12 9:11
-3
PeLumZedna
3
9:11 11:8 10:12
-4
OrelHonza
4
6:11 7:11
-3
MilanPiDako
3
11:13 11:9 7:11
5
Bláža61liko
-5
6:11 11:7 11:8
-5
Jirka45Plichta
5
3:11 8:11
-3
IrRadek_isa
3
10:12 10:12
5
KájaSMikač
-5
11:6 11:5
4
ZdenesGibbon
-4
11:4 12:10

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-20
ŠpacírekMilanPi
12
4:11 9:11
8
PajtnChemik
-8
12:10 11:8
5
Jirka45Ir
-5
6:11 11:8 11:8
-2
Bláža61Radek_isa
2
11:6 8:11 7:11
4
ŠtetrMikač
-4
11:6 10:12 13:11
3
PeLumKájaS
-3
16:14 16:14
-3
Dakoliko
3
2:11 2:11
-4
OrelZedna
4
8:11 11:6 11:13
2
HonzaZdenes
-2
11:6 11:2
-8
PlichtaGibbon
8
7:11 9:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-19
ŠpacírekIr
11
7:11 8:11
4
PajtnMikač
-4
3:11 11:8 11:7
-3
MilanPiChemik
3
10:12 11:7 9:11
-7
Bláža61Štetr
7
11:7 7:11 13:15
-3
Jirka45Dako
3
7:11 11:2 9:11
6
PeLumRadek_isa
-6
11:5 11:5
-8
OrelKájaS
8
11:6 7:11 9:11
-10
ZednaZdenes
10
8:11 10:12
1
HonzaGibbon
-1
11:6 11:5
5
likoPlichta
-5
11:4 11:9

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Bláža61Ir
-5
11:2 11:1
-1
ŠtetrHonza
1
7:11 2:11
12
Jirka45Špacírek
-20
11:8 11:6
1
PeLumZdenes
-1
11:6 8:11 11:8
-6
DakoPlichta
6
6:11 12:14
-7
Orelliko
7
11:2 7:11 5:11
2
ZednaGibbon
-2
11:9 11:4
-1
KájaSRadek_isa
1
11:8 10:12 14:16
-7
MilanPiPajtn
7
7:11 2:11
-8
ChemikMikač
8
9:11 7:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Ir Ivan Reigl

Jirka45 Jiří Prokeš

KájaS Quoc Viet Stejskal

liko Libor Konečný

Mikač Michal Kačur

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

Pajtn Václav Drlík

PeLum Josef Dřímal

Plichta Rosťa Geržičák

Radek_isa Radek Iša

Špacírek Jiří Procházka

Štetr Libor Brandstetter

Zdenes Zdeněk Nesrsta

Zedna Petr Zednik