Color scheme:

Table tennis - 8. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Dezinfekce připravena :-)

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-8-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Mon 10. 08. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (6 náhrad.)
Max. players/teams
22 (6 náhrad.)

1556

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Highest level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1556, který odpovídá 80.37 % pozici v ratingové tabulce.

41 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.LukasG (Lukas Grygar)611869
16
41
2.Mike71 (Michal Monhart)611852
15
40
3.Píďa (Zdeněk Plšek)521859
5
38
4.PeLum (Josef Dřímal )521736
1
37
5.hruzic (Marek Hrůza)431895
0
35
6.Honza (Jan Dvořák)431897
-11
34
7.KájaS (Quoc Viet Stejskal)431570
7
32
8.Orel (Marek Orel)431712
-7
31
9.Zedna (Petr Zednik)431761
-13
29
10.RichardAron (Richard Šafář)431490
69
28
11.Romzan (Roman Zetka)431622
3
26
12.Gibbon (Radovan Beňo)431468
-3
25
13.MilanPi (Milan Pišl)341388
10
23
14.Špacírek (Jiří Procházka)341471
12
22
15.RS (Roman Streit)341541
-9
20
16.max70 (Martin Hodek)341418
15
19
17.ragy (Michal Ragula)341319
6
17
18.Krusty (Tomáš Juříček)341284
12
16
19.Ir (Ivan Reigl)251402
-6
14
20.Lupa66 (Luděk Pavlák)251308
0
13
21.Áda (Adam Zabloudil)161325
-44
11
22.jajon (Jakub Jonszta)071323
-80
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
KájaSLupa66
-3
11:8 11:4
-1
max70Honza
1
4:11 3:11
-7
ÁdaŠpacírek
6
2:11 9:11
-2
MilanPiPeLum
2
8:11 8:11
-2
ragyRomzan
2
7:11 5:11
-3
GibbonOrel
3
7:11 10:12
2
PíďaRS
-2
11:6 11:0
-1
IrLukasG
1
4:11 9:11
1
hruzicKrusty
1
11:6 11:2
-2
jajonMike71
1
0:11 0:11
-13
ZednaRichardAron
22
8:11 7:11

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
11
max70Áda
-8
11:5 11:2
4
Mike71Píďa
-4
11:7 9:11 11:4
-8
jajonRS
5
6:11 5:11
-8
Honzahruzic
8
7:11 9:11
-2
ŠpacírekKájaS
2
11:8 7:11 9:11
4
ragyLupa66
-4
7:11 11:7 11:1
-3
RomzanLukasG
3
6:11 7:11
14
RichardAronGibbon
-9
14:12 11:7
7
PeLumOrel
-7
12:10 11:6
1
ZednaMilanPi
-1
11:7 11:2
5
IrKrusty
-5
11:6 11:6

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-14
jajonÁda
10
6:11 8:11
-5
hruzicMike71
5
11:9 12:14 8:11
2
LukasGKájaS
-2
11:5 11:9
6
KrustyMilanPi
-6
7:11 11:9 11:8
1
ragyRS
-1
11:5 7:11 9:11
21
RichardAronPeLum
-13
11:2 11:7
-2
PíďaŠpacírek
2
15:13 7:11 11:6
2
Orelmax70
-3
11:4 11:9
-5
ZednaHonza
5
0:11 0:11
-3
IrRomzan
3
12:14 6:11
-4
Lupa66Gibbon
4
7:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
LukasGMike71
-3
7:11 12:10 16:14
-13
jajonMilanPi
8
4:11 5:11
6
ragyIr
-6
9:11 12:10 11:5
-6
RSŠpacírek
6
10:12 11:9 6:11
-2
RichardAronhruzic
1
6:11 6:11
1
PeLumKájaS
1
9:11 20:18 11:3
9
PíďaHonza
-9
11:6 11:3
-6
OrelRomzan
6
7:11 11:9 7:11
2
Zednamax70
-3
11:6 13:11
-4
KrustyGibbon
4
9:11 3:11
9
Lupa66Áda
-11
11:3 11:8

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
LukasGhruzic
-5
12:14 11:6 11:5
4
RichardAronMike71
-2
11:9 3:11 7:11
-11
jajonKrusty
6
11:9 7:11 9:11
-8
ÁdaIr
7
3:11 4:11
-6
ragyMilanPi
6
7:11 8:11
-3
RSZedna
3
7:11 9:11
3
PeLumŠpacírek
-3
11:7 12:10
3
PíďaRomzan
-3
11:1 11:6
-4
OrelHonza
4
7:11 4:11
6
KájaSGibbon
-6
11:6 11:6
-5
Lupa66max70
9
7:11 8:11

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
LukasGPeLum
6
11:8 9:11 10:12
-11
ÁdaKrusty
10
7:11 9:11
-6
ragymax70
9
10:12 7:11
5
Mike71Honza
-5
11:5 7:11 11:9
-5
RSGibbon
5
11:13 11:8 6:11
11
RichardAronKájaS
-7
11:8 7:11 11:8
5
Píďahruzic
-5
11:9 6:11 13:11
6
ŠpacírekIr
-6
12:10 11:8
2
OrelMilanPi
-2
11:5 11:6
4
ZednaRomzan
-4
11:4 11:6
-16
jajonLupa66
10
3:11 7:11

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-9
ÁdaMilanPi
7
3:11 8:11
3
RSLupa66
-3
11:2 11:7
-16
jajonragy
9
7:11 7:11
-2
IrGibbon
2
6:11 11:6 8:11
-8
PíďaLukasG
8
6:11 9:11
-5
PeLumMike71
5
4:11 5:11
-1
RichardAronHonza
1
3:11 4:11
-3
ŠpacírekOrel
3
4:11 5:11
-5
Zednahruzic
5
5:11 3:11
4
KájaSmax70
-7
11:6 11:2
-2
KrustyRomzan
2
9:11 3:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Áda Adam Zabloudil

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

hruzic Marek Hrůza

Ir Ivan Reigl

jajon Jakub Jonszta

KájaS Quoc Viet Stejskal

Krusty Tomáš Juříček

LukasG Lukas Grygar

Lupa66 Luděk Pavlák

max70 Martin Hodek

Mike71 Michal Monhart

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

PeLum Josef Dřímal

Píďa Zdeněk Plšek

ragy Michal Ragula

RichardAron Richard Šafář

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Špacírek Jiří Procházka

Zedna Petr Zednik