Color scheme:

Table tennis - 8. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj - začátečníci a mírně pokročílí

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Opět chceme dát příležitost především začátečníkům a mírně pokročilým hráčům.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-8-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Wed 19. 08. 6:00 PM
State
Closed
Available
3 (4 náhrad.)
Max. players/teams
22 (4 náhrad.)

1369

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Below normal level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1369, který odpovídá 26.54 % pozici v ratingové tabulce.

26 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Vlado (Vladimír Žaža)801651
51
25
2.KájaS (Quoc Viet Stejskal)711583
13
24
3.ZdenaK (Zdeňka Křížová)621487
17
23
4.Jirka45 (Jiří Prokeš)531390
16
22
5.max70 (Martin Hodek)531442
24
21
6.Vlk (Vladimír Michael Kunc)531264
37
21
7.Gibbon (Radovan Beňo)441463
-5
20
8.MilanPi (Milan Pišl)431390
2
19
9.RS (Roman Streit)441526
-15
18
10.Pitr (Petr Pham)441416
13
17
11.Justik66 (Radek Just)441393
-17
17
12.Lupa66 (Luděk Pavlák)441316
8
16
13.HonzaK (Jan Kománek)441393
-8
15
14.MrEgo (Karel Rejman)351355
-30
14
15.Krusty (Tomáš Juříček)351287
3
13
16.Áda (Adam Zabloudil)351314
-11
13
17.Luke56 (Lukáš Gabrhel)351383
-20
12
18.Charlie44 (Karel Konečný)261354
-30
11
19.Deiwson (David Eliáš)171183
-32
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
Charlie44RS
1
15:13 7:11 8:11
4
KájaSHonzaK
-4
11:7 11:6
-11
MilanPiVlk
11
5:11 6:11
-5
Justik66Jirka45
5
10:12 12:10 9:11
-13
max70Pitr
13
11:13 6:11
5
GibbonÁda
-5
11:3 11:5
6
Luke56Deiwson
-4
11:7 16:14
6
VladoMrEgo
-6
11:4 11:2
4
ZdenaKLupa66
-4
11:4 11:9
1
Krustyvolný los
-1
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
VlkKájaS
2
2:11 6:11
4
HonzaKDeiwson
-4
11:3 11:0
6
VladoLuke56
-6
11:2 11:4
1
KrustyRS
-1
5:11 12:10 6:11
1
MrEgovolný los
-1
11:9 11:9
7
Justik66Charlie44
-7
11:7 11:6
-5
Jirka45ZdenaK
5
10:12 8:11
9
PitrGibbon
-5
8:11 12:10 11:8
6
MilanPiÁda
-7
11:2 11:2
-1
Lupa66max70
2
6:11 11:6 5:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
MrEgoLuke56
-7
10:12 11:5 11:5
1
Deiwsonvolný los
-1
11:9 11:9
4
VladoRS
-2
5:11 11:8 11:7
11
ÁdaCharlie44
-9
11:7 11:8
4
KájaSPitr
-7
11:5 11:2
-4
Vlkmax70
6
2:11 11:13
-11
Justik66Krusty
10
8:11 6:11
6
Jirka45Lupa66
-6
11:6 11:8
-4
HonzaKMilanPi
4
8:11 11:6 7:11
4
ZdenaKGibbon
-4
6:11 11:9 11:7

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-7
KájaSVlado
11
9:11 9:11
-1
volný losLupa66
1
9:11 9:11
4
Charlie44Deiwson
-4
11:4 11:2
-3
ÁdaLuke56
3
9:11 12:10 6:11
11
VlkJustik66
-12
11:4 11:7
-10
RSmax70
17
16:18 9:11
-7
Jirka45MilanPi
7
4:11 8:11
-6
HonzaKGibbon
6
3:11 4:11
6
PitrMrEgo
-6
11:8 9:11 11:8
-4
KrustyZdenaK
4
6:11 9:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
volný losJustik66
1
9:11 9:11
-6
DeiwsonLupa66
6
0:11 8:11
8
VladoZdenaK
-5
11:2 11:5
1
KájaSMilanPi
1
11:5 9:11 11:3
-7
ÁdaHonzaK
6
10:12 9:11
-8
Charlie44Jirka45
8
5:11 5:11
7
VlkMrEgo
-12
11:4 9:11 11:8
1
RSLuke56
-2
10:12 11:3 11:8
8
PitrKrusty
-5
11:6 11:7
14
max70Gibbon
-9
12:10 11:9

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
VladoPitr
-6
11:9 11:9
-1
volný losÁda
1
9:11 9:11
-6
DeiwsonKrusty
6
6:11 3:11
2
KájaSZdenaK
-2
5:11 11:1 11:6
-6
Charlie44Lupa66
5
9:11 12:10 13:15
11
max70MilanPi
-7
11:9 11:6
-4
Jirka45RS
4
6:11 8:11
8
VlkGibbon
-8
6:11 11:7 11:9
4
Justik66Luke56
-6
9:11 11:7 11:6
4
HonzaKMrEgo
-6
15:17 11:9 11:8

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
Vladomax70
-6
11:6 11:3
-1
volný losCharlie44
1
9:11 9:11
-5
DeiwsonÁda
6
2:11 5:11
3
KájaSRS
-3
7:11 11:3 15:13
2
ZdenaKPitr
-4
10:12 13:11 11:7
-14
Luke56Jirka45
8
5:11 3:11
-15
MrEgoLupa66
9
5:11 9:11
11
VlkHonzaK
-12
11:3 11:5
-7
Justik66Gibbon
6
4:11 4:11
2
MilanPiKrusty
-2
8:11 11:5 11:8

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
KájaSmax70
-7
11:9 14:12
volný losMilanPi
-4
DeiwsonMrEgo
7
3:11 2:11
6
Luke56Charlie44
-4
11:4 4:11 11:9
6
Justik66Áda
-7
11:7 11:8
-5
VlkJirka45
5
8:11 8:11
4
VladoLupa66
-2
11:5 11:3
-5
RSZdenaK
5
11:7 6:11 6:11
4
HonzaKPitr
-6
11:8 10:12 11:6
-4
KrustyGibbon
4
4:11 6:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Áda Adam Zabloudil

Charlie44 Karel Konečný

Deiwson David Eliáš

Gibbon Radovan Beňo

HonzaK Jan Kománek

Jirka45 Jiří Prokeš

Justik66 Radek Just

KájaS Quoc Viet Stejskal

Krusty Tomáš Juříček

Luke56 Lukáš Gabrhel

Lupa66 Luděk Pavlák

max70 Martin Hodek

MilanPi Milan Pišl

MrEgo Karel Rejman

Pitr Petr Pham

RS Roman Streit

Vlado Vladimír Žaža

Vlk Vladimír Michael Kunc

volný los volný los

ZdenaK Zdeňka Křížová