Color scheme:

Table tennis - 7. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Dezinfekce připravena :-)

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-7-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Mon 27. 07. 6:00 PM
State
Closed
Available
2 (4 náhrad.)
Max. players/teams
22 (4 náhrad.)

1579

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Highest level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1579, který odpovídá 83.07 % pozici v ratingové tabulce.

38 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.LukasG (Lukas Grygar)701825
59
38
2.Zedna (Petr Zednik)521759
5
37
3.Honza (Jan Dvořák)521908
-8
35
4.gulik (Roman Striteský)521810
19
34
5.PeLum (Josef Dřímal )521747
6
32
6.Mike71 (Michal Monhart)431849
-7
31
7.Hubal (Lukáš Hubatka)431624
10
29
8.Radek_isa (Radek Iša)431631
10
28
9.Břeťa (Břetislav Vondál)431610
-3
26
10.Romzan (Roman Zetka)431617
-13
25
11.Bažin (Ondřej Svoboda)341668
3
23
12.Orel (Marek Orel)341719
-11
22
13.Bláža61 (Milan Blaškovič)341492
-9
20
14.RS (Roman Streit)341561
1
19
15.Gibbon (Radovan Beňo)341460
0
17
16.MilanPi (Milan Pišl)251378
-2
16
17.PavelZem (Pavel Zeman)251480
-6
14
18.Vlk (Vladimír Michael Kunc)251216
11
13
19.Lupa66 (Luděk Pavlák)251323
-4
11
20.Deiwson (David Eliáš)071243
-58
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
HonzaPavelZem
-2
11:7 11:8
-5
Bláža61Břeťa
5
9:11 2:11
-1
GibbonMike71
1
4:11 1:11
-1
VlkBažin
1
7:11 7:11
2
Radek_isaDeiwson
-3
11:7 11:3
-1
Lupa66PeLum
1
6:11 3:11
6
LukasGRS
-4
11:5 11:8
-1
RomzanMilanPi
1
11:6 8:11 11:7
4
OrelZedna
-4
2:11 11:2 11:9
1
Hubalgulik
1
11:7 6:11 8:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Mike71PeLum
-5
14:12 11:9
-7
BřeťaRadek_isa
7
9:11 8:11
7
Lupa66Deiwson
-12
11:5 11:8
5
GibbonBláža61
-5
8:11 11:7 11:8
-2
VlkRS
2
6:11 5:11
3
LukasGBažin
-2
9:11 11:9 11:6
5
OrelRomzan
-5
12:10 11:9
10
gulikHonza
-10
11:7 11:8
2
ZednaMilanPi
-2
11:8 11:6
-2
PavelZemHubal
1
11:8 4:11 5:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
Mike71Radek_isa
-3
11:9 11:8
11
LukasGOrel
-7
11:7 11:6
-16
DeiwsonVlk
10
3:11 3:11
7
gulikZedna
-7
11:5 13:11
1
Bláža61MilanPi
-1
8:11 11:8 11:8
-2
RSHonza
2
9:11 5:11
2
PeLumBažin
-2
11:8 10:12 11:9
12
PavelZemGibbon
-7
11:4 11:8
-2
Lupa66Romzan
2
3:11 3:11
7
HubalBřeťa
-7
12:10 14:12

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
Mike71LukasG
9
11:9 7:11 9:11
-10
DeiwsonMilanPi
6
4:11 1:11
1
gulikRadek_isa
1
11:9 7:11 11:9
2
HonzaRomzan
-2
11:3 11:6
1
GibbonLupa66
-1
11:4 9:11 11:8
-6
Bláža61RS
6
7:11 7:11
-1
VlkBřeťa
1
1:11 9:11
5
PeLumHubal
-5
11:9 11:7
-9
OrelBažin
9
9:11 3:11
3
ZednaPavelZem
-4
11:7 11:2

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
DeiwsonBláža61
4
0:11 0:11
7
LukasGgulik
-4
11:9 3:11 11:6
10
VlkLupa66
-10
14:12 11:8
-2
Mike71Honza
2
10:12 11:6 10:12
5
PeLumRadek_isa
-5
11:6 11:2
9
RSRomzan
-9
11:8 11:9
3
OrelGibbon
-3
11:7 11:5
5
ZednaHubal
-5
11:8 11:9
-5
BažinBřeťa
5
11:8 7:11 6:11
-5
MilanPiPavelZem
9
2:11 8:11

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Lupa66MilanPi
-5
11:8 8:11 11:8
12
LukasGPeLum
-7
11:4 11:7
9
gulikMike71
-9
12:10 14:12
2
HonzaBřeťa
-2
11:4 13:11
4
ZednaRS
-4
11:7 11:5
-5
Bláža61Hubal
5
5:11 7:11
-1
VlkRomzan
1
6:11 4:11
-7
DeiwsonGibbon
4
5:11 1:11
-6
OrelRadek_isa
6
7:11 11:9 4:11
4
BažinPavelZem
-7
11:7 12:10

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
11
LukasGHonza
-7
4:11 11:4 11:6
-12
PavelZemBláža61
7
9:11 9:11
-5
gulikPeLum
5
11:9 9:11 9:11
2
ZednaBažin
-2
8:11 11:8 11:3
-4
VlkMilanPi
4
5:11 8:11
1
Mike71Orel
-1
7:11 11:4 11:9
-6
RSHubal
6
6:11 7:11
-4
DeiwsonBřeťa
2
0:11 1:11
-2
Lupa66Radek_isa
2
7:11 7:11
1
RomzanGibbon
1
8:11 11:9 11:9

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

Bláža61 Milan Blaškovič

Břeťa Břetislav Vondál

Deiwson David Eliáš

Gibbon Radovan Beňo

gulik Roman Striteský

Honza Jan Dvořák

Hubal Lukáš Hubatka

LukasG Lukas Grygar

Lupa66 Luděk Pavlák

Mike71 Michal Monhart

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

PavelZem Pavel Zeman

PeLum Josef Dřímal

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Vlk Vladimír Michael Kunc

Zedna Petr Zednik