Color scheme:

Table tennis - 7. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Dezinfekce připravena :-)

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-7-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Mon 13. 07. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (1 náhrad.)
Max. players/teams
22 (4 náhrad.)

1577

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Highest level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1577, který odpovídá 81.88 % pozici v ratingové tabulce.

47 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.gulik (Roman Striteský)511799
31
46
2.Píďa (Zdeněk Plšek)511865
4
45
3.OndraX (Ondřej Nykl)511764
22
43
4.Mike71 (Michal Monhart)511849
4
42
5.Zedna (Petr Zednik)421754
6
40
6.Orel (Marek Orel)421730
2
39
7.PeLum (Josef Dřímal )421741
-4
37
8.KájaS (Quoc Viet Stejskal)421559
20
36
9.Martin01 (Martin Zerák)331464
43
34
10.Honza (Jan Dvořák)331916
-24
33
11.Špacírek (Jiří Procházka)331459
23
31
12.Romzan (Roman Zetka)331630
-5
30
13.Chemik (Jiří Pryček)331392
4
28
14.RS (Roman Streit)331560
3
27
15.MiB (Michal Bezděk)331616
-11
25
15.Dantes (Dana Tesarova)331430
9
25
17.Danuš (Dana Křivánková)331637
-10
22
18.Gibbon (Radovan Beňo)241460
-1
21
19.Radek_isa (Radek Iša)241621
-11
19
20.PavelZem (Pavel Zeman)241486
-7
18
21.Břeťa (Břetislav Vondál)241609
-17
16
22.Krusty (Tomáš Juříček)241225
2
15
23.Bláža61 (Milan Blaškovič)241502
-20
13
24.ragy (Michal Ragula)241306
-7
12
25.majklfreedom (Michal Svoboda)151358
-45
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
KájaSRadek_isa
-6
10:12 11:9 11:3
-3
Bláža61gulik
3
2:11 4:11
-1
ChemikHonza
1
4:11 4:11
-4
GibbonBřeťa
4
2:11 9:11
-4
RSOndraX
4
6:11 10:12
-5
majklfreedomMiB
3
2:11 2:11
-5
PavelZemPeLum
3
10:12 11:13
3
DantesOrel
-2
11:9 9:11 6:11
-3
Mike71Martin01
4
8:11 11:8 11:6
3
DanušRomzan
-3
10:12 13:11 11:9
1
PíďaŠpacírek
-1
11:7 11:9
1
Krustyvolný los
-1
11:9 11:9
-1
ragyZedna
1
3:11 6:11

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
KrustyPeLum
1
9:11 6:11
2
RSGibbon
-2
17:15 6:11 11:4
-5
MiBgulik
5
4:11 7:11
1
volný losmajklfreedom
1
9:11 9:11
-10
Bláža61Chemik
10
8:11 7:11
-5
ragyŠpacírek
6
5:11 6:11
1
Mike71Orel
-1
5:11 11:7 12:10
13
Martin01Danuš
-8
16:18 11:6 11:8
-9
PíďaKájaS
9
11:7 6:11 6:11
1
ZednaHonza
1
6:11 11:8 8:11
-1
PavelZemRadek_isa
1
11:8 5:11 3:11
3
RomzanDantes
-6
11:9 11:9
5
OndraXBřeťa
-5
11:6 11:9

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
gulikPeLum
-7
11:6 11:7
-1
volný losragy
1
9:11 9:11
-8
Bláža61PavelZem
14
8:11 7:11
-3
RomzanPíďa
3
7:11 8:11
-5
GibbonDantes
8
11:3 6:11 18:20
2
Mike71KájaS
-2
11:9 11:6
6
Martin01Krusty
-4
11:3 11:4
4
RSmajklfreedom
-7
11:3 11:3
3
DanušChemik
-3
11:8 11:8
2
ŠpacírekOrel
-1
11:7 7:11 6:11
5
ZednaMiB
-5
11:3 11:5
-8
HonzaOndraX
8
11:7 6:11 9:11
-4
Radek_isaBřeťa
4
8:11 11:9 9:11

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
gulikOndraX
-7
11:5 11:7
1
Bláža61volný los
1
11:9 11:9
6
Gibbonmajklfreedom
-10
11:1 11:5
-9
ragyKrusty
9
5:11 6:11
5
Mike71Zedna
-5
11:5 11:4
4
Martin01Píďa
-3
11:9 8:11 1:11
-4
RSPeLum
4
7:11 9:11
-2
DanušHonza
2
7:11 4:11
13
ŠpacírekRomzan
-11
11:7 11:7
5
OrelRadek_isa
-5
11:6 11:9
6
KájaSBřeťa
-6
11:8 9:11 11:5
1
MiBPavelZem
-2
5:11 11:9 11:7
-7
ChemikDantes
11
9:11 8:11

5. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
gulikMike71
2
11:5 8:11 5:11
-16
majklfreedomragy
9
5:11 5:11
-5
Bláža61Romzan
5
8:11 2:11
-9
HonzaPíďa
9
5:11 7:11
3
PeLumOrel
-3
8:11 14:12 11:7
19
Martin01Břeťa
-11
11:5 11:3
9
RSDanuš
-9
11:8 11:6
-2
ŠpacírekZedna
2
7:11 8:11
-4
KájaSOndraX
4
8:11 9:11
1
KrustyDantes
1
13:15 11:9 8:11
-7
MiBRadek_isa
7
6:11 3:11
-14
PavelZemGibbon
8
9:11 14:16
1
Chemikvolný los
-1
11:9 11:9

6. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
Mike71Píďa
3
8:11 11:9 7:11
11
gulikHonza
-11
11:7 11:7
8
OndraXPeLum
-8
11:9 12:10
-3
Martin01Zedna
2
8:11 8:11
4
OrelRS
-4
11:9 11:9
5
Bláža61majklfreedom
-8
11:2 11:2
-2
ragyMiB
2
7:11 8:11
3
DanušBřeťa
-3
11:9 9:11 11:9
5
ŠpacírekGibbon
-4
11:6 8:11 11:8
5
KájaSDantes
-8
11:6 11:5
-4
KrustyChemik
4
10:12 6:11
1
PavelZemvolný los
1
11:9 11:9
4
RomzanRadek_isa
-4
12:10 8:11 11:7

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Břeťa Břetislav Vondál

Chemik Jiří Pryček

Dantes Dana Tesarova

Danuš Dana Křivánková

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

KájaS Quoc Viet Stejskal

majklfreedom Michal Svoboda

MiB Michal Bezděk

Mike71 Michal Monhart

OndraX Ondřej Nykl

Orel Marek Orel

PavelZem Pavel Zeman

PeLum Josef Dřímal

Píďa Zdeněk Plšek

Radek_isa Radek Iša

ragy Michal Ragula

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Špacírek Jiří Procházka

Zedna Petr Zednik