Color scheme:

Pinec 2019

Série turnajů stolního tenisu započítavaná do celkového pořadí MULTILIGY.

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/12/2019. Úroveň turnaje dle přihlášených hráčů byla stanovena jako vyšší.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/24/2019. Úroveň turnaje dle přihlášených hráčů byla stanovena jako střední.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Zedna (Petr Zednik)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2019. Úroveň turnaje dle přihlášených hráčů byla stanovena jako vyšší.

Stupně vítězů

  1. Stanley (Stanislav Rejman)
  2. Danuš (Dana Křivánková)
  3. Romzan (Roman Zetka)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunPoints
1.tajda (Zbyněk Tajovský)1856-6 293430283530186
2.Píďa (Zdeněk Plšek)189830 323028293431184
3.Orel (Marek Orel)1743-6 323226283326177
4.Polot (Tomáš Poloni)171154 303527262920167
5.Zedna (Petr Zednik)175783 203125252632159
6.Romzan (Roman Zetka)16458 292826202926158
7.RS (Roman Streit)153413 282724243122156
8.Bláža61 (Milan Blaškovič)149117 262928212216142
9.Gibbon (Radovan Beňo)147264 222422222421135
10.MilanPi (Milan Pišl)1354-44 202517162222122
11.Radek_isa (Radek Iša)158627 28-27242417120
12.Bre2 (Jiří Břenek)1352-14 181922122323117
12.koStka (Karel Teplý )1424-16 183313191717117
14.Honza (Jan Dvořák)202952 --31273127116
15.Chemik (Jiří Pryček)136841 192520211611112
16.Jirka45 (Jiří Prokeš)129232 152020172018110
17.Voky (Václav Vokálek)149410 2321291518-106
18.Bažin (Ondřej Svoboda)157276 31192425--99
19.Krusty (Tomáš Juříček)12588 16191414171898
20.Správce (Tomáš Kejla)165212 22232327--95
21.LukeB (Lukas Bartosek)147124 262021-27-94
22.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1232-72 21191314121291
23.Dako (David Konečný)1335-20 1922131521-90
24.Strejda (Jaroslav Bystrý)1291-136 1916-22191389
25.Hubal (Lukáš Hubatka)1607180 -26-3130-87
26.Břeťa (Břetislav Vondál)1537122 ---29262883
27.Tom384 (Tomáš Horázný)157350 --262630-82
28.Bobeš (Roman Polák)153533 --272529-81
29.Danuš (Dana Křivánková)1648-12 31---252480
30.Jen (Jan Křiva)1404-25 17212018--76
31.dasha (Dagmar Šuláková)1404-57 -24-15171975
31.Macek (Kuba Nosek)1311-42 182618-13-75
33.labirhm (Miroslav Hříbal)1254-53 141318-131573
34.Holly (František Holoubek)157623 --252023-68
35.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)188082 3331----64
36.harryhavana (Václav Rybák)169035 -30-30--60
36.volný los (volný los)829-41 10101010101060
38.david68 (David Hořínek)14145 -212116--58
39.MK (Michaela Kupčíková)1524109 3027----57
40.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)160128 ----262955
41.Obyš (Ivo Frehar)161731 ---2327-50
42.PetraS (Petra Skrutková)1374-26 211414---49
42.Plichta (Rosťa Geržičák)1421-2 --191614-49
44.miKers13 (michal caletka)124632 171514---46
45.Pavca (Pavel Dobřenský)142711 2718----45
45.Pavlis (Pavel Rohánek)1389-11 1316--16-45
47.Stanley (Stanislav Rejman)165221 ---21-2243
48.DarebaX (Zbyněk Světnica)143211 --1920--39
49.Jahu (Ondřej Vala)1415-4 -2216---38
50.MiŠ (Milan Škrhák)1081-57 1211--14-37
51.Mikač (Michal Kačur)1379-42 ----181634
52.mahro (Martin Mahrík)16456 ----32-32
53.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1252-35 -1713---30
54.Hana (Hana Kellnerová)1395-25 ---1315-28
55.Patrik (Patrik Božík)1771-15 27-----27
56.LuboN (lubomir novotny)150948 --25---25
56.MiB (Michal Bezděk)1585-1 ----25-25
56.ZdenaK (Zdeňka Křížová)1484-9 -----2525
59.liko (Libor Konečný)147886 -----2424
60.knihovník (Jan Sak)1043-88 ---1011-21
61.Fčelař (Pavel Havránek)1392-23 -17----17
62.miur (Michael Urbánek)1346-115 13-----13
63.Angelika (Angelika Viktorinová)1240-30 -12----12
63.jlmon (Jakub Lajmon)1325-67 -----1212
65.Bafiky (Lenka Šoukalová)1282-8 --11---11
65.Hali (Milan Halenár)1254-46 11-----11
65.kika (Kristina Hostakova)1300-92 -----1111
65.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1356-47 --11---11
69.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1247-27 10-----10