Color scheme:

Sportobchod Badminton ctyrhry 2017

Série turnaju v badmintonových ctyrhrách s celkovým vyhodnocením na konci každého rocníku.

Badminton MULTILIGA Sokol – čtyřhry

Turnaj se odehrál v Badmintonová Hala Jehnice 10/28/2017.

Turnaje se zúčastnilo 14 hráčů/týmů. Výsledky budou v nejbližší době doplněny.

6. kolo amatérské badmintonové ligy ve čtyřhrách - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Xarena Slatina 6/21/2017.

Turnaje se zúčastnilo 6 hráčů/týmů. Výsledky budou v nejbližší době doplněny.

OrderPlayer/teamRatingRating deltaFebMarAprMayJunOctNovDecPoints
1.Alfa tým (Radek Borský, Marika Kantorová)15000 2623252220---116
2.Wasabi (Stanislav Havlát, Pavel Havlát)14210 211914--1213-79
3.DDP (Petr Krul, Petr Havránek)157171 ---1621-202077
4.Džem a Marmeláda (Radek Havlát, Petra Machalová)15000 12111314-1112-73
5.boys (Libor Komarik, Daniel Zvolský)1492-2 -172313--18-71
5.Rafani (Antonín Golec, Kateřina Polášková)148434 17--2015-19-71
7.Mesaco (Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla)14650 23-2421----68
8.Au (Daniela Janečková, Broněk Melichar)15000 -1820--1415-67
9.GP team (Pavel Grošov, Pavel Grošov)15130 ---2319--2264
9.ROMA (Marcela Pelikanova, Roman Vatka)15000 25-22---17-64
11.Klouby na houby (Rosťa Geržičák, Daniel Neuwirth)14840 -1617--1316-62
12.Kluci šikovní (František Jurček, Petr Krul)15500 2822------50
13.RaKKvičky bez šlehačky (Lucie Jakrlova, Radim Jaroušek)154747 ---151417--46
14.starci na badecu (Radek Chrápavý, Jíří Slavíček)15000 24---13---37
15.Míchačky betonu (Zuzana Brázdová, Petra Kroupová)15000 ---12--101032
16.MiNi Team (Nikola Kubová, Michael Bauer)15000 -14-17----31
16.Rambo team (Petra Kroupová, Stanislav Zajíček)15000 11-10-10---31
18.KRUGER (Lucie Krulová, Miroslav Geršl)15000 29-------29
19.BaGr Team (Pavel Grošov, Jiří Bartoněk)15120 27-------27
20.komáři (Jan komárek, sabča komárková)14380 --1213----25
21.Mazlové (Lucie Viková, Michal Doležal)15000 ----12--1224
22.Šikulové (Lucie Krulová, Štěpán Prek)1473-27 ---12--11-23
22.Šuby (Vladislav Hetfleiš, Marcela Šubertová)15000 -------2323
22.Volný los - pár (volný los, Volný Los 2)15000 ---10---1323
25.BRNĚNSKÝ PERNÍK (Broněk Melichar, Petr Maistryszin)15000 22-------22
25.Gusta & Ludva (Zdenek Weinlich, Marek Chupik)15000 --1111----22
27.Drevaci (Radek Borský, Anna Všetečková)15000 -------2121
27.KruKru (Petr Krul, Lucie Krulová)15000 --21-----21
27.ROPA (Pavel Grošov, Roman Vatka)15000 -21------21
30.Promile (Jaroslav Zůda, Tomáš Fojtl)15000 20-------20
30.Vořežpruti (Jakub Lepič, Jan Kovář)15000 -20------20
30.ZaZu Team (Zuzana Brázdová, Stanislav Zajíček)15000 -10---10--20
33.Čumááci (Lucie Zugarová, Patrik Kovarovič)15000 ---19----19
33.Elis tým (Radek Chrápavý, Pavel Ženatý)15000 -------1919
33.P (A) R (Petra Sekerková, Roland Kelčík)15000 19-------19
33.Žraloci (Nikola Kubová, Dominik Justin Zelinka)15000 --19-----19
37.Au2 (Daniela Janečková, Petr Vomáčka)15000 ----18---18
37.ELBA Tým (Libor Komarik, Jan badin)15000 ---18----18
37.G-Tým (Rosťa Geržičák, Pavla Geržičáková)14880 18-------18
37.LUPA Team (Luděk Hamr, Pavel Kuchta)15000 --18-----18
37.ROMÁG (Roman Vatka, Magda Krejčí)15000 -------1818
42.LUKA (Lucie Krulová, Karel Nechvíle)15000 ----17---17
42.Ňumisovi (Pavel Neumann, Monika Neumannová)15000 -------1717
44.Dream tým (Petr Maistryszin, Hanka Křikavová)15000 -----16--16
44.Jager (Rosťa Geržičák, Daniela Janečková)15000 ---16----16
44.Kulhavá hnáta (Pavel Grošov, Veronika Kulhavá)15120 --16-----16
44.KURE (Iva Krejčířová, Roman Vatka)15000 ----16---16
44.Moment překvapení (Petr Elzner, Aleš Kyselák)15000 16-------16
44.Pernikovy Pelecanus (Marcela Pelikanova, Petr Maistryszin)15000 -------1616
50.Bukojuice (Tomáš Juříček, Daniel Neuwirth)15000 ---15----15
50.Mad Max (Lukáš Veselý, Petr Matulka)15000 -------1515
50.ROPE (Roman Vatka, Petr Havránek)15000 -----15--15
50.Rychle a Zbesile (Alena Plchova, Michal Blecha)15000 --15-----15
50.Strání (Václav Mikláš, Petr Mikláš)15000 -15------15
50.Žvykačky (Vítězslav Šubrt, Michal Vyskočil)15000 15-------15
56.Na poslední chvíli (Rosťa Geržičák, Lucie Jakrlova)15000 -------1414
56.Ňuňata (Ladislav Svoboda, Zuzana Roubcová)0 ------14-14
56.PAT & BOBEK (Lenka Nováková, Radim Jaroušek)15000 14-------14
59.KruMa (Tomáš Juříček, Markéta Fábryová)15000 13-------13
59.KuKy (Petr Kuchta, Aleš Kyselák)15000 -13------13
61.Iva a Honza (Jan badin, Iva Hercegová)15000 -12------12
62.Brutální flákači (Veronika Kulhavá, Sabina Komárková)15000 -------1111
62.Multiliga Crowd (Rosťa Geržičák, Tomáš Juříček)1449-51 ---11----11
62.Pohoda na pláži (Rosťa Geržičák, Veronika Plšková)15000 ----11---11
65.Horská křídla (Renata Luknišová, Petr Bohumel)15000 10-------10
65.KT team (Zdeněk Zatloukal, Zuzana Brázdová)1425-75 ---10----10