Color scheme:

Sportobchod Badminton ctyrhry 2016

Série turnaju v badmintonových ctyrhrách s celkovým vyhodnocením na konci každého rocníku.

OrderPlayer/teamRatingFebMarJunSepOctNovPoints
1.Alfa tým (Radek Borský, Marika Kantorová)1500353129-3731163
2.GP team (Pavel Grošov, Pavel Grošov)15132727283135-148
3.Mesaco (Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla)14653322-262027128
4.boys (Libor Komarik, Daniel Zvolský)14922921241727-118
5.Vořežpruti (Jakub Lepič, Jan Kovář)1500-2526-3326110
6.Kluci šikovní (František Jurček, Petr Krul)155034--3232-98
7.HAKR (Iva Krejčířová, Petr Havránek)1500--27-362588
8.komáři (Jan komárek, sabča komárková)143812131420131587
9.Kulhavá noha (Daniela Janečková, Zdeněk Mejzlík)1500302823---81
10.Iva a Honza (Jan badin, Iva Hercegová)15002410-1922-75
11.Abstinenti (Tomáš Rajnoha, Tibor Švenda)15001624---2464
12.Wasabi (Stanislav Havlát, Pavel Havlát)14211418-13-1863
13.Au (Daniela Janečková, Broněk Melichar)1500----303060
14.Krusty a Zbyšek (Tomáš Juříček, Zbyněk Křivka)15001312-1221-58
15.LoL (Lucie Jakrlova, Lukáš Veselý)15002017---2057
15.SNB (Broněk Melichar, Iva Krejčířová)16383126----57
17.KT team (Zdeněk Zatloukal, Zuzana Brázdová)1425--1618111156
17.Promile (Jaroslav Zůda, Tomáš Fojtl)1500-202214--56
19.Bláznivá střela (Jana Firlová, Daniel Neuwirth)1524--19-171955
19.Elis tým (Radek Chrápavý, Pavel Ženatý)15002530----55
21.Hovada (Pavel Jurčík, Roman Vatka)16142823----51
22.PELMEL (Broněk Melichar, Marcela Pelikanova)1500--2524--49
23.To dáme (Gabriela Elznerová, Luděk Hamr)1500---2225-47
24.Moment překvapení (Petr Elzner, Aleš Kyselák)1500---2319-42
25.Rychle a Zbesile (Alena Plchova, Michal Blecha)150018----2139
26.Rambo team (Petra Kroupová, Stanislav Zajíček)1500--111114-36
27.DPH (Pavla Geržičáková, Daniel Neuwirth)15002114----35
28.StandaLoupanec (Ladislav Janků, Stanislav Loupanec)1500----34-34
29.Kluci nešikovní (Petr Krul, Roman Vatka)1500-----3333
29.VINA CLUB (Tuan Nguyen Khac, Van Vuong Phu)1500---33--33
31.BM (Blanka Kračmarová, Martin Woznica)32-----32
31.VINATeam (Tuan Nguyen Khac, Trung Tran Quoc)1512-----3232
33.Padicek (Iva Hercegová, Karel Mareš)1500----31-31
34.starci na badecu (Radek Chrápavý, Jíří Slavíček)1500---30--30
35.KULE (JirkaS JirkaS, Petr Krul)1500-29----29
35.Lucka a Tom (Lucie Krulová, Tomáš Vorba)1500-----2929
35.R+A (Radek Borský, Anna Všetečková)1500---29--29
35.Umělci (Nikola Kubová, Petr Kubový)1500----29-29
39.David a Luboš (David Hořínek, Luboš Doležal)1500-----2828
39.KURE (Iva Krejčířová, Roman Vatka)1500---28--28
39.Minyx team (Pavel Prudký, Martin Mráz)1541----28-28
42.Kráska a zvíře (Jiří Bartoněk, Lucie Krulová)1500---27--27
42.SK_Meteor_Brno (Martin Všianský, Lucie Odehnalová)1500--12-15-27
44.KRUGER (Lucie Krulová, Miroslav Geršl)1500----26-26
44.Milan a Pavla (Pavla Grycová, Milan Brtník)26-----26
46.Kozelinka (Dominik Justin Zelinka, Vašek Kozel)1500---25--25
47.ROMA (Marcela Pelikanova, Roman Vatka)1500----24-24
48.Jája tým (Jakub Lepič, Jana Firlová)150223-----23
48.Jaku (Jan Brada, Kuba Ondroušek)1512-----2323
48.Ňumisovi (Pavel Neumann, Monika Neumannová)1500----23-23
51.G-Tým (Rosťa Geržičák, Pavla Geržičáková)1488-----2222
51.Mix šikovný II (Gabriela Elznerová, Aleš Kyselák)143922-----22
53.Bob a Bobek (Erika Horňáková, Lenka Nováková)150011-10---21
53.Jeden a půl (Rosťa Geržičák, petr havránek)1500---21--21
53.Žraloci (Nikola Kubová, Dominik Justin Zelinka)1500--21---21
56.Great White Sharks (Šimon Prek, Nela Štěpková)1500--20---20
57.Amici (Ladislava Pasekova, Haruno Boyce)19-----19
57.Lekosi (Vítězslav Šubrt, Vlasta Balášová)1500-19----19
59.DASS (Adéla Nejezchlebová, Sára Schafferová)1500----18-18
59.KaJi (Jiří Bartoněk, Katka Krebsová)1439--18---18
61.Džem a Marmeláda (Radek Havlát, Petra Machalová)1500-----1717
61.SMARTI (Alexandr Uher, Adéla Nejezchlebová)1515--17---17
61.Správná volba (Petr Elzner, Helena Veselá)17-----17
64.Jana a Pavel (Pavel Kuchta, Rostislav Gerzicak)1500---16--16
64.velatice (Karel Syrovátka, Šárka Syrovátková)1515-16----16
64.Víťa a Jirka (Vítězslav Šubrt, Jiří Víšek)1500-----1616
64.VV (Vítězslav Jersák, Veronika Lužová)1500----16-16
68.BS Brno (Nikola Kubová, Nela Štěpková)1500---15--15
68.Krusty a Rado (Tomáš Juříček, Radomír Švihel)1488--15---15
68.LUPA Team (Luděk Hamr, Pavel Kuchta)1500-15----15
68.Správné ženy (Marcela Pelikanova, Katka Krebsová)15-----15
72.Japonský auta (Jan Mikeš, Jiri Chropovsky)1500-----1414
73.Jane & Blackster (Jana Chovancová, Ondřej Černý)1487-----1313
73.PAT & MAT (Radim Jaroušek, Denisa Mayerová)1500--13---13
75.Ales a Pavla (Pavla Grycová, Ales Krumpler )1500-----1212
75.LIMA (Markéta Fábryová, Libor Beněk)1484----12-12
77.SportObchod.cz (Adam Jurák, Pavla Vlasatá)1500-11----11
78.Borková síla (Daniela Remešová, Simona Čadová)1500---10--10
78.LA-MA (Laszlo Ivan, Matěj Bartecký)1500-----1010
78.Stastni (Viktorie Šťastná, Martin Šťastný Daniel)10-----10
78.Volný los - pár (volný los, Volný Los 2)1500----10-10