Color scheme:

Badminton - SportObchod promiskuitní mixy

Firemní turnaj SportObchod.cz

Start
Fri 01. 11. 2:00 PM
State
Closed
Available
32
Max. players/teams
60

Place

Xarena Slatina
Tuřanka 55
Brno - Slatina
62700

Více informací o sportovním areálu: Xarena Slatina

Organizer

Sportobchod turnaj

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Sportobchod turnaj. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Výsledky živě

Losované čtyřhry

1. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
HomeAwayResult
Luďan-MilanMAdamD-MartinaK11:15 7:15
Komanč-DenčaDanB-ZbyňaB13:15 15:13
Pepa-FilipBMichalM-JanaS7:15 7:15
KatkaK-ZdeněkKMájaM-FrantaH15:14 9:15
Vendy-ZbyňaPMartinaŠ-Doša4:15 6:15
LuckaKon-MartinPišLadaK-RomanL14:15 15:13
Adam-HonzaKuchRadekZam-vpecen8:15 7:15

2. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
HomeAwayResult
Pepa-vpecenFilipB-MartinaK14:15 10:15
ZbyňaB-MilanMAdamD-RadekZam3:15 1:15
KatkaK-HonzaKuchZdeněkK-JanaS15:7 13:15
MartinaŠ-AdamDenča-RomanL8:15 15:13
MichalM-ZbyňaPMartinPiš-FrantaH11:15 8:15
LadaK-DanBVendy-Luďan10:15 11:15
LuckaKon-DošaKomanč-MájaM15:10 15:14

3. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
HomeAwayResult
MartinaŠ-MichalMDoša-JanaS6:15 7:15
MartinaK-RadekZamMájaM-vpecen10:15 15:7
AdamD-FrantaHDanB-LuckaKon15:12 15:8
Denča-MartinPišKomanč-RomanL8:15 12:15
LadaK-ZbyňaBKatkaK-Luďan8:15 12:15
ZdeněkK-MilanMFilipB-Adam7:15 7:15
Vendy-HonzaKuchPepa-ZbyňaP15:8 15:5

4. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
HomeAwayResult
Doša-RadekZamAdamD-MartinaŠ15:5 15:12
MartinaK-FrantaHMartinPiš-JanaS5:15 6:15
LuckaKon-vpecenDenča-MichalM14:15 13:15
KatkaK-RomanLMájaM-Luďan15:12 12:15
Komanč-DanBLadaK-FilipB15:8 15:14
ZdeněkK-VendyZbyňaB-HonzaKuch11:15 8:15
Pepa-AdamMilanM-ZbyňaP15:8 15:13

5. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
HomeAwayResult
AdamD-DošaRadekZam-JanaS15:8 15:9
RomanL-FrantaHLuďan-MartinaK5:15 15:12
FilipB-KatkaKVendy-vpecen10:15 15:12
Komanč-HonzaKuchMartinaŠ-MartinPiš15:10 15:10
LuckaKon-AdamMájaM-MichalM15:10 14:15
DanB-DenčaLadaK-ZdeněkK15:10 15:13
ZbyňaB-ZbyňaPPepa-MilanM15:14 15:10
Zápasy (0): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
HomeAwayResult

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Adam Adam Jurák

AdamD Adam Dušek

DanB Daniel Beneš

Denča Denisa Daňková

Doša Martin Došek

FilipB Filip Blaha

FrantaH František Hladký

HonzaKuch Jan Kuchařík

JanaS Jana Soušková

KatkaK Kateřina Kalivodová

Komanč Tomáš Mlčoch

LadaK Lada Klímová

LuckaKon Lucie Končitíková

Luďan Luděk Henčl

MájaM Mária Mrázová

MartinaK Martina Kvášová

MartinaŠ Martina Šimková

MartinPiš Martin Pištělák

MichalM Michael Malý

MilanM Milan Mareš

Pepa Josef Pivnička

RadekZam Radek Zámarský

RomanL Roman Lesonický

Vendy Vendula Pleskotová

vpecen Vít Pecen

ZbyňaB Zbyněk Balabán

ZbyňaP Zbyněk Potrusil

ZdeněkK Zdeněk Kadlec