Sportega Tenis Cup 2022 - dvouhry

Pořádáme tenisové turnaje započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 5-6 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Turnaje jsou vhodné pro hráče všech výkonostních kategorií bez ohledu na to, zda již MULTILIGU hraješ nebo ne. Přihlásit se můžeš kdykoliv. Těšíme se na tebe :-)

První 2hry 2022

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 2/5/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. blatíčko (Tomas Blazej)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. marek1 (marek mojak)

2hry v Kohoutkách 2022

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 3/5/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. DanielBelohlavek (Daniel Bělohlávek)
  2. blatíčko (Tomas Blazej)
  3. marek1 (marek mojak)

2hry v Kohoutkách 2022

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 4/2/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. marek1 (marek mojak)
  2. nandal (Tomáš Blažej)
  3. Hynek (Hynek Šrenk)

Květnové Chrlice Open - pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 5/22/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. Kubis (Martin Kubát)
  2. marek1 (marek mojak)
  3. Džany (Jan Jacko), nandal (Tomáš Blažej)

Květnové Chrlice Open - začátečníci a mírně pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 5/22/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. RomaX (Roman Maršalík)
  2. David_93 (David Kňourek)
  3. Marcelo98 (Marcelo Uribe)

Červnové Chrlice Open - začátečníci a mírně pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 6/5/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Picard (Lukáš Polák)
  2. Ledňáček říční (Pavel Vranka)
  3. Kuba Zich (Jakub Zich)

Červnové Chrlice Open - pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 6/5/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. DanielBelohlavek (Daniel Bělohlávek)
  2. pawel (Pavel Tůma)
  3. marek1 (marek mojak)

2hry na Kraví hoře

Turnaj se odehrál v Tenisový areál Kraví hora 7/23/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Kubis (Martin Kubát)
  2. Cenda (Přemysl Cendelín)
  3. Brnas (Tomáš Matulka)

Červencové Chrlice Open - začátečníci a mírně pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 7/31/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Brok (Bronislav Kudr)
  2. David_Siller (David Šiller)
  3. Honza99 (Jan Maincl)

Červencové Chrlice Open - pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 7/31/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. Slay Queen (Tomáš Schromm)
  2. nandal (Tomáš Blažej)
  3. Luboš (Lubomír Trojčák)

Srpnové Chrlice Open

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 8/28/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Zahry (Petr Zahradka)
  2. Marsi (Lukáš Bartoněk)
  3. Džany (Jan Jacko)

2hry v Kohoutkách 12-2022

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 12/17/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Wasper1990 (Tomáš Vozka)
  2. Petanek333 (Petr Dvořáček)
  3. Korisok (Pavel Koriťák)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaFebMarAprMayJunJulAugDecPoints
1.marek1 (marek mojak)177155 262331252324--152
2.Džany (Jan Jacko)1778-60 25-2523161725-131
3.nandal (Tomáš Blažej)168367 --3023-2524-102
4.Hewitt (Vít Herman)1461-20 -161514-20151393
5.Brok (Bronislav Kudr)16678 23-22--2121-87
5.Enes23 (Enes Tupkovic)1419-115 10121013-14171187
7.Kubis (Martin Kubát)180333 ---262228--76
8.DanielBelohlavek (Daniel Bělohlávek)1737105 -2523-26---74
9.Cenda (Přemysl Cendelín)170024 --2420-26--70
10.Fedex (Honza Ondráček)1465-29 14-1711-11-1467
11.Gerd (Gerhard Lucassen)1587-34 2219--1113--65
12.Berny (Michal Bernát)159023 ---192019--58
13.blatíčko (Tomas Blazej)179626 2924------53
13.Krusty (Tomáš Juříček)1325-10 ---14-14131253
15.zdon (Zdeněk Ondráček)14962 -18---17-1550
16.RoVa (Rostislav Václavíček)159949 -2227-----49
17.David_Siller (David Šiller)14477 -1711--20--48
18.ZISKY (Michal Černý)1427-48 13--13-11-1047
19.Market (Markéta Štrychová)13944 11-1319----43
20.Marcelo98 (Marcelo Uribe)150926 --2121----42
21.Mirek1978 (Miroslav Brožek)156014 ----1423--37
22.Brnas (Tomáš Matulka)147114 ----1025--35
22.David_93 (David Kňourek)14939 -13-22----35
22.Pipo (Ondrej Pirochta)1530-17 19-16-----35
25.TomasDolezel (Tomáš Doležel )148413 -----18-1634
26.Iga (Igor Nosál)14781 -----1815-33
27.MartinaN (Martina Neuročná)1428-15 -20-12----32
27.Plichta (Rosťa Geržičák)1478-20 -----1418-32
29.Hynek (Hynek Šrenk)161013 --29-----29
30.Boris2 (Jiří Gecci)16224 --28-----28
30.hruzic (Marek Hrůza)17679 28-------28
30.Kuba Zich (Jakub Zich)1456-5 ---1513---28
30.MaraDoma (Marek Nekuda)1414-21 -11---17--28
34.Zahry (Petr Zahradka)175231 ------27-27
35.Marsi (Lukáš Bartoněk)158651 ------26-26
35.Slay Queen (Tomáš Schromm)196313 -----26--26
35.Svjat (Sviatoslav Samoilyk)1435-43 -----1511-26
38.pawel (Pavel Tůma)176221 ----25---25
39.Daniil94 (Daniil Skripchenko)157436 ------23-23
39.Luboš (Lubomír Trojčák)158933 -----23--23
39.Mendel (Lubomir Mendel)1444-60 ----1013--23
42.amundsen (bohuslav dokoupil)157626 ------22-22
42.Bořil (Miloslav Bořil)16089 22-------22
42.colesa99 (Sam Coleman)152516 -----22--22
42.RomaX (Roman Maršalík)151734 ---22----22
42.rosnicky (Ivana Jordánková)1393-69 -10---12--22
47.swagmiko (Michal Hlaváč)1276-54 ---11--10-21
48.Ado (Andrej Chalás)1729-12 -----20--20
48.MartinDolezel (Martin Doležel)1479-4 ------20-20
48.SecondKyrgios (Denis Maršalík)143150 ---20----20
51.Honza99 (Jan Maincl)153010 -----19--19
51.KubaSrenk (Kuba Srenk)1571-14 --19-----19
51.Lucio (Tomas Burnog)1595-11 -----19--19
51.stoupard (Pavel Tupec)150017 ----19---19
51.Tyrol (Radim Nosál)154243 ------19-19
56.Andrea (Andrea Bujáčková)14302 ---18----18
56.kilo (Petr Honzík)14884 --18-----18
56.Pedro1985 (Petr Fabry)146315 -----18--18
56.TT (Tomáš Tauš)15134 ---18----18
56.Wasper1990 (Tomáš Vozka)161351 -------1818
61.FogniniX (Michal Cerveny)1492-1 ---17----17
61.JANX (Jan Čonka)1586-6 ----17---17
61.Korisok (Pavel Koriťák)15247 -------1717
61.Lardoop (Tomáš Rebl)14996 17-------17
61.Petanek333 (Petr Dvořáček)154741 -------1717
61.RADYS (RADOVAN SMEJKAL)150522 ---17----17
67.angelopolis675 (angel baeza)1439-13 -----16--16
67.DrahosHerzan (Drahoš Herzán)1554-9 16-------16
67.Fík (Petr Pavlík)1472-18 ------16-16
67.JB1996 (Jiří Bednařík)1389-12 -----16--16
67.Jéňa (Jan Koláček)1562-9 -16------16
67.Lucky (Roman Pořízek)1462-6 ---16----16
67.Milan011 (Milan Djakovic)149613 ---16----16
74.eugenio (Jevgen Samoilyk)1534-10 -----14--14
74.Jonasbey (Jonas Beyer)1472-11 ---14----14
74.Picard (Lukáš Polák)151658 ----14---14
77.Ledňáček říční (Pavel Vranka)161315 ----13---13
77.Míša1 (Míša Buchbergerová)1422-33 ------13-13
77.Romiqus (Roman Pavlinec)14922 ----13---13
77.Španěl (Josef Ehrenberger)1545-11 -----13--13
77.Vanocka_s_mazancem (Jakub Kikerle)1462-19 -------1313
82.Gregi (David Gregorovič)1421-18 --12-----12
82.michmich (Michal Zach)14220 ----12---12
84.LumirSik (Lumír Šik)1423-20 ----11---11
84.MajklX (Michal Kubíček)1397-51 -----11--11
86.Fildanek (Filip Češek)1435-48 -----10--10
86.Šimin (Pavel Šimek)1306-52 ---10----10
86.Teryk (Tereza Šmejkalová)1221-32 -----10--10
86.Wamin (Viktor Mnich)1397-42 ---10----10