Sportega pingpongová liga 2023

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Turnaje jsou vhodné pro hráče všech výkonnostních kategorií bez ohledu na to, zda již MULTILIGU hraješ nebo ne. Přihlásit se můžeš kdykoliv. Těšíme se na tebe :-)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/4/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Fero (František Blaha)
  2. KaPl (Karel Plotěný)
  3. petrb4 (Petr Brožek)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/11/2023. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. RaS (Radomír Stloukal)
  2. PeťaH (Petr Horák)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/25/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. KaPl (Karel Plotěný)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/1/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PetHu (Petr Hub)
  2. Fero (František Blaha)
  3. Bláža61 (Milan Blaškovič)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/8/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. PetHu (Petr Hub)
  3. PepaK (Josef Kolínek)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/22/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. PetHu (Petr Hub)
  3. KaPl (Karel Plotěný)

3. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/1/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. PepaK (Josef Kolínek)
  3. petrb4 (Petr Brožek)

3. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/6/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. Marek11 (Marek Truhan)
  3. KájaS (Quoc Viet Stejskal)

3. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/22/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. OnĎas (Ondřej Urubek)
  2. PeťaH (Petr Horák)
  3. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)

3. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/29/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Max70 (Martin Hodek)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

4. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/5/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Břeťa (Břetislav Vondál)
  2. PeťaH (Petr Horák)
  3. KaPl (Karel Plotěný)

4. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/12/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. PatrikR (Patrik Rampáček)
  3. KaPl (Karel Plotěný)

4. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/26/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. Hubal (Lukáš Hubatka)
  3. Břeťa (Břetislav Vondál)

5. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/1/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Petrjur (Petr Juracka)
  2. Jahu (Ondřej Vala)
  3. vpostolov (Vitalii Postolov)

5. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/3/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Vilgelm (Vilgelm Oberlaiter)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

5. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/17/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. KaPl (Karel Plotěný)

5. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/24/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Vilgelm (Vilgelm Oberlaiter)
  3. PeťaH (Petr Horák)

5. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 6. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/31/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. hruzic (Marek Hrůza)
  2. PeťaH (Petr Horák)
  3. Vilgelm (Vilgelm Oberlaiter)

6. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/7/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Radek_isa (Radek Iša)
  2. PetHu (Petr Hub)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/14/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PetHu (Petr Hub)
  2. RaS (Radomír Stloukal)
  3. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)

6. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/28/2023. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. Coacher (Martin Benovič)
  3. OnVen (Ondřej Vencl)

7. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/19/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Fero (František Blaha)
  2. RaS (Radomír Stloukal)
  3. KaPl (Karel Plotěný)

7. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/26/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  3. Bažin (Ondřej Svoboda)

7. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/9/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. petrjur01 (Petr Juračka)
  2. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  3. Orel (Marek Orel)

7. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/16/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. KaPl (Karel Plotěný)
  3. Igorek (Igor Ševčenko)

7. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/23/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. Justík66 (Radek Just)
  3. Max70 (Martin Hodek)

7. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 6. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/30/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Honza (Jan Dvořák)

8. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/6/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. PatrikR (Patrik Rampáček)
  3. eReSo (Roman Streit)

8. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/13/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Petrjur (Petr Juracka)
  3. Max70 (Martin Hodek)

8. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/27/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. eReSo (Roman Streit)
  2. Radek_isa (Radek Iša)
  3. KájaS (Quoc Viet Stejskal)

9. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/4/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. KaPl (Karel Plotěný)
  3. Vlad (Vladimír Kamba)

9. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/11/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. Petrjur (Petr Juracka)
  3. Justík66 (Radek Just)

9. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/25/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Martinjan (Martin Jan)
  2. Jirka45 (Jiří Prokeš)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

9. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/30/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. RaS (Radomír Stloukal)
  3. Břeťa (Břetislav Vondál)

10. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/8/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. klik8 (Karel Juračka)
  3. Max70 (Martin Hodek)

10. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/15/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. Eaagleer (Martin Hořelka)
  3. Justík66 (Radek Just)

10. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/29/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Hubal (Lukáš Hubatka)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)

11. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 12/6/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Justík66 (Radek Just)
  3. Jirka45 (Jiří Prokeš)

11. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 12/13/2023. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. Radek_isa (Radek Iša)
  3. Hubal (Lukáš Hubatka)

11. kolo Sportega pingpongové ligy 2023 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 12/20/2023. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. Max70 (Martin Hodek)
  3. matousek (Jan Matoušek)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunJulSepOctNovDecPoints
1.KaPl (Karel Plotěný)1690-20 2830293232313437302932344
2.Justík66 (Radek Just)1639133 2324232927293434263231312
2.Max70 (Martin Hodek)1638159 2523283029303235282824312
4.Píďa (Zdeněk Plšek)1776-34 24-273431343232313129305
5.Jirka45 (Jiří Prokeš)156183 2224262828232222253130281
5.Radek_isa (Radek Iša)163463 252925-34352930232229281
7.RaS (Radomír Stloukal)170030 26262531263635302421-280
8.petrb4 (Petr Brožek)155928 27282426262430251723-250
9.Vlad (Vladimír Kamba)162256 -21242824222824292919248
10.Tonda.B (Antonín Bartoš)1451181 1720192122232026241926237
11.Martinjan (Martin Jan)152228 21272221252522232525-236
12.Dako (David Konečný)142690 -26182321182425222622225
13.MiPl (Michal Plotěný)143168 1821192019221627251714218
14.MilanPi (Milan Pišl)1260-58 2014211822192918201314208
15.eReSo (Roman Streit)167453 19221930-272631--24198
16.tajda (Zbyněk Tajovský)1703-24 26-18-32322926--26189
17.Brussi (Jan Brussmann)143660 1419-2518-30242321-174
18.Břeťa (Břetislav Vondál)163824 ---352531302823--172
18.Silbar (Silvie Bartošová)128699 1316121614171814141820172
20.241981 (Vilgelm Oberlaiter)1882412 -----353630-3430165
21.PeťaH (Petr Horák)192775 2732293736------161
22.Bláža61 (Milan Blaškovič)1449-52 -21-1724-22212724-156
23.martinpok (Martin pokorný)1339-83 --172020162117-2418153
24.matousek (Jan Matoušek)154991 ----232827-252123147
25.RostaD Orel Obřany (Rostislav Drápal)150187 13-222714---223016144
26.Orel (Marek Orel)1677-26 -25213130-35----142
27.Pajtn (Václav Drlík)152957 -22-2624-162226--136
28.just.nika (Veronika Mrkvicová)1336-24 -1211141818191921--132
29.Gibbon (Radovan Beňo)153148 24--22--17-212322129
30.David13 (David Šporcr)143471 1814163026-23----127
31.Martas (Martin Irein)1392-2 ---1812151920-2121126
32.Hubal (Lukáš Hubatka)168740 ---3629----3228125
33.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1743-2 24-18----2928-25124
34.JaRy (Jan Ryšánek)13770 --14172317-162016-123
35.OnVen (Ondřej Vencl)150072 --1232203224----120
35.slimizbrna (Petr Šlimar)1366-52 --2021232518---13120
37.liko (Libor Konečný)1583-19 23--25--222326--119
37.milosek24 (Miloslav Chovanec)1337-22 1718112219-1319---119
37.Olin (Oldřich Spáčil)143152 --2424232523----119
40.Eaagleer (Martin Hořelka)162133 ---28--26--3328115
41.majzl (Marek Vašíček)120143 151016151413--1612-111
42.Coacher (Martin Benovič)151597 -----292924-28-110
43.Lupa66 (Luděk Pavlák)148272 1426172919------105
44.Roman64 (Roman Kukla)136021 16--15-20-201713-101
45.Čmelák (Zdeněk Bílek)134722 202213---2517---97
46.dasha (Dagmar Šuláková)1067-82 111011-10-16121211-93
46.fili (Pavel Filipenský)1094-125 -1010-10101118-121293
48.endelski (endel avelino)1398-30 ----21-161911-2491
49.Petrjur (Petr Juracka)176867 ----26--3627--89
50.klik8 (Karel Juračka)17302 ------34--292588
51.Fero (František Blaha)184319 2922----36----87
51.HonzaK (Jan Kománek)1294-58 -2013121414-14---87
53.Chemik (Jiří Pryček)13408 -20-2516---21--82
54.OndraMich (Ondra Michalík )151347 -----17--19261880
55.LukasOrelObrany (Lukas Bartosek)1521-2 17-22--11-26---76
56.Cartouche (Radko Zálešák )1312-54 -151319---1314--74
57.Marek11 (Marek Truhan)156664 -251929-------73
58.Krusty (Tomáš Juříček)1280-23 20131412-----12-71
58.lsuchanek (Lukáš Suchánek)1283-89 ---1318-13-1314-71
60.PetHu (Petr Hub)179748 -31---37-----68
60.RichardX (Richard Čočovský)1044-373 -----12121310111068
62.kláda (ladislav cendelín)1040-372 --1011131110-10--65
62.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1237-73 ----16-12151210-65
62.Vilgelm (Vilgelm Oberlaiter)1649234 ----3530-----65
65.Igorek (Igor Ševčenko)143419 ----181630----64
65.Matej11 (Matěj Michalík )1419-77 -----12--18221264
67.PatrikR (Patrik Rampáček)18782 ---33---29---62
68.Dantes (Dana Tesarova)1463-17 ------24--201761
68.Lollinek (Lukáš Karola)145641 ---20-----241761
70.HanaOrelObrany (Hana Kellnerová)141310 -21---1820----59
71.Jonda (Jonáš Paulík)1428-135 -----13-111618-58
72.OnĎas (Ondřej Urubek)1617159 -2730--------57
72.ragy (Michal Ragula)1287-29 -----131713-14-57
74.Dan98 (Daniel Musil)1315-109 ---1111---2012-54
74.PepaK (Josef Kolínek)1658119 -2925--------54
76.Hajny (Aleš Vlček)1232-71 1413---11--14--52
76.Ruslan (Ruslan Kukulnik)1333-82 ----191914----52
76.vpostolov (Vitalii Postolov)151095 ----24-28----52
79.Dafid (David Matějka)1365-50 -16---1418----48
80.Alex77 (Aleš Chlup)148070 --------19-2544
80.Danuš (Dana Křivánková)1493-135 ----1628-----44
82.Winini (Ivo Bernard)14189 ----22-16----38
83.hruzic (Marek Hrůza)19224 ----37------37
83.miros (Miroslav Drahovzal)1436-10 -----2017----37
83.petrjur01 (Petr Juračka)176014 ------37----37
86.Andrej2 (Andrej Andrej)1406-23 ---------201636
86.Bimbo (eyer.libor@gmail.com eyer.libor@gmail.com)13222 --1422-------36
88.Crhan (Jiří Crhán)1364-51 --15-20------35
89.PetrBe (Petr Begunov)1411-11 ---------201333
90.Honza (Jan Dvořák)1713-1 ------31----31
90.romanh (Roman Hybasek)1368-29 --------1417-31
92.romann (Roman Kotisa)1288-49 -------1613--29
93.Bažin (Ondřej Svoboda)16516 ------28----28
93.Davidoss (David Žák)1376-34 --------1315-28
93.FrantLinh (František Linhárek)1355-33 -16-12-------28
93.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)1931-6 --28--------28
93.OndraX (Ondřej Nykl)1833-14 -------28---28
98.Filip1995 (Filip Jursa)1356-59 -----1610----26
99.Jahu (Ondřej Vala)156650 ----25------25
99.Nikefor (Peter Kettmann)1280-74 -------14--1125
99.Pacička (Marek Hrůza)148222 ---------25-25
99.Peter525 (Peter Vyletel)16066 ------25----25
103.mara1013 (Marek Matůšů)1297-96 ---------111324
104.zukinek (Vojtěch Zukal)166118 --23--------23
105.maams (Martin Michl)1153-42 1111---------22
105.Stanley (Stanislav Rejman)1593-35 ----22------22
105.stao (Stanislava Nebřenská)146113 ------22----22
108.MichalPo (Michal Polák)14227 -------21---21
109.Miecta (Miroslava Příhodová)14183 --------20--20
109.Mike71 (Michal Monhart)187911 --20--------20
111.seboš (Sebastian Šimků)13933 19----------19
112.Plichta (Rosťa Geržičák)13830 18----------18
113.VlaVes (Vladimír Veselý)1308-5 ----17------17
114.Wirus (Pavel Menčík)1318-22 --15--------15
115.BigTony (Antonín Seidl)1372-25 ---------14-14
115.DrticBorek (Borek Zálešák)144227 --14--------14
115.Fantoci (Radek Tichý)1343-6 ---------14-14
115.Orlice (Alena Orlová)1230-6 ------14----14
115.TirM (Roman Tichý)1327-60 14----------14
120.Kirill (Kirill Porotikov)1372-43 -----13-----13
120.Matt (Martin Pavlík)11852 13----------13
122.Adam2005 (Adam Kluska)1346-51 ----12------12
122.Evula (Eva Collins)1261-40 -------12---12
122.PetaBegunov (Péťa Begunov)1261-8 -12---------12
122.Sexystroj (Petr Němec)1367-32 -12---------12
122.Zajden (Daniel Zajíček)1324-73 --12--------12
127.Karlito (Karel Výrostek)1330-67 -----11-----11
127.Lidu (Ludmila Zavřelová)1064-23 -------11---11
127.MAKAŠAN (Martin Surma)1189-208 11----------11
127.MiŠ (Milan Škrhák)11110 ----11------11
131.Patas_Hornacek (Patrik Horňáček)1309-88 ---10-------10