Color scheme:

Pinec 2021

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Protože chceme dát příležitost i méně zkušeným hráčům, každý měsíc se koná jeden turnaj určený právě pro začátečníky a mírně pokročilé.

4. kolo pingpongové ligy 2021 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/20/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Patrik (Patrik Božík)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. KaPl (Karel Plotěný)

4. kolo pingpongové ligy 2021 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Start
Mon 25. 10. 6:00 PM
Join until
Mon 25. 10. 6:00 PM
Rating
1378
Free places
8 (8 náhrad.)
Max. players
22 (8 náhrad.)
Level
Below normal

4. kolo pingpongové ligy 2021 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/11/2021. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. KaPl (Karel Plotěný)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

4. kolo pingpongové ligy 2021 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/6/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Radek_isa (Radek Iša)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

3. kolo pingpongové ligy 2021 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/27/2021. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. tajda (Zbyněk Tajovský)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. liko (Libor Konečný)

3. kolo pingpongové ligy 2021 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/22/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. PetHu (Petr Hub)
  3. MojmirSpurny (Mojmír Spurný)

3. kolo pingpongové ligy 2021 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/13/2021. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Eaagleer (Martin Hořelka)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

3. kolo pingpongové ligy 2021 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/8/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PetHu (Petr Hub)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. gulik (Roman Striteský)

2. kolo pingpongové ligy 2021 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/25/2021. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. PetHu (Petr Hub)

2. kolo pingpongové ligy 2021 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/18/2021. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. Jarda (Jaroslav Zach)
  3. PetHu (Petr Hub)

2. kolo pingpongové ligy 2021 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/9/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. petrjur01 (Petr Juračka)
  3. Orel (Marek Orel)

1. kolo pingpongové ligy 2021 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/26/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Vlado (Vladimír Žaža)
  2. Bobeš (Roman Polák)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

1. kolo pingpongové ligy 2021 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/21/2021. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. gulik (Roman Striteský)
  2. Patrik (Patrik Božík)
  3. Vlado (Vladimír Žaža)

1. kolo pingpongové ligy 2021 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/28/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Patrik (Patrik Božík)
  2. horakpetr (Petr Horák)
  3. Honza (Jan Dvořák)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJulAugSepOctPoints
1.Patrik (Patrik Božík)178010 25272627105
2.Honza (Jan Dvořák)1839-49 2227242497
2.tajda (Zbyněk Tajovský)1740-36 2026252697
4.gulik (Roman Striteský)181217 273026-83
5.Bláža61 (Milan Blaškovič)155329 1823212082
6.Orel (Marek Orel)17190 222825-75
7.Justík66 (Radek Just)14191 1922122174
8.MilanPi (Milan Pišl)1327-49 1319201769
9.HonzaMucka3 (Jan Můčka)146853 -24212267
10.Jirka45 (Jiří Prokeš)14079 1313202066
10.Pavel86 (Pavel Hanuš)143015 -18242466
12.Radek_isa (Radek Iša)16042 14-282264
13.Mike71 (Michal Monhart)188431 -3127-58
13.Pacička (Marek Hrůza)138277 211522-58
15.PetHu (Petr Hub)170353 -2928-57
15.Píďa (Zdeněk Plšek)18025 -2829-57
17.Chemik (Jiří Pryček)1361-24 -17231656
18.Čmelák (Zdeněk Bílek)1329-86 1513111352
19.ICEK (Jiří Nechvátal)149950 2228--50
20.Lupa66 (Luděk Pavlák)13068 15-161748
21.MojmirSpurny (Mojmír Spurný)157265 -2522-47
21.Robin (Robin Šimeček)1272-143 -15131947
23.Janča72 (Jana Komárková)153719 -2422-46
23.Pokec (Petr Pokorný)149984 -2125-46
25.klik8 (Karel Juračka)147257 -21-2344
26.KaPl (Karel Plotěný)1574177 -18-2543
26.PeLum (Josef Dřímal )17289 18--2543
28.Dantes (Dana Tesarova)144623 -23-1841
28.Martinjan (Martin Jan)1390-8 --182341
28.Vlado (Vladimír Žaža)166621 2417--41
31.kambidlo (Vladimír Kamba)1260-138 -10131740
32.Pajtn (Václav Drlík)13751 --182038
33.Bobeš (Roman Polák)163551 19-18-37
34.PetrSlimar (Petr Slimar)14227 -1619-35
35.Štetr (Libor Brandstetter)13925 --132134
36.DavidZak (David Žák)139221 --151833
36.FŠP (Roman Šimeček)1276-122 -10111233
38.FrantLinh (František Linhárek)1370-45 1120--31
38.Gibbon (Radovan Beňo)1426-31 -1318-31
40.Eaagleer (Martin Hořelka)159485 --30-30
40.Jarda (Jaroslav Zach)159743 -30--30
42.Krusty (Tomáš Juříček)13283 14--1529
42.petrjur01 (Petr Juračka)172828 -29--29
44.Áda (Adam Zabloudil)13209 -1216-28
45.Jorge (Jiří Nekuža)13808 --121527
46.OndraX (Ondřej Nykl)1837-3 ---2626
47.Hubal (Lukáš Hubatka)1621-11 -25--25
47.Kozmos (Jaroslav Komárek)1341-18 11-14-25
49.MatejKovacik (Matej Kovacik)143924 -24--24
49.PeťaH (Petr Horák)165464 --24-24
49.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1271-36 -1212-24
49.TomasVlach (Tomáš Vlach)1294-77 --101424
53.Bažin (Ondřej Svoboda)16660 23---23
53.horakpetr (Petr Horák)159055 23---23
53.liko (Libor Konečný)16306 --23-23
53.Richi (Richard Švec)15922 -23--23
53.Stanley (Stanislav Rejman)16300 --23-23
58.IvoM (Ivo Melkus)1507-2 --22-22
58.MartinTM (Martin Toman)138514 ---2222
60.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1604-4 --21-21
60.Matej (Matej Kovacik)141241 ---2121
62.dasha (Dagmar Šuláková)1409-11 17---17
62.Macek (Kuba Nosek)133144 --17-17
64.karelvolny (Karel Volný)14133 ---1616
64.RichardAron (Richard Šafář)149711 16---16
64.Romzan (Roman Zetka)1570-13 16---16
67.Svaťa (Svatopluk Krejčí)142510 15---15
68.MiŠ (Milan Škrhák)111325 ---1313
69.Wirus (Pavel Menčík)1330-41 ---1212
70.Marty (Martin Pryma)1288-69 ---1111
70.Petrescu (Petr Tříska)1240-33 ---1111
72.knihovník (Jan Sak)991-11 ---1010
72.limette (Dagmar Prokopová)1235-180 ---1010
72.max70 (Martin Hodek)1417-37 10---10
72.PavelHlozek (Pavel Hložek)1371-44 10---10