Color scheme:

Table tennis - 8. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Dezinfekce připravena :-)

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-8-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Mon 24. 08. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (8 náhrad.)
Max. players/teams
22 (8 náhrad.)

1641

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Highest level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1641, který odpovídá 91.13 % pozici v ratingové tabulce.

41 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Jiří Pryček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Jiří Pryček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.OndraX (Ondřej Nykl)511792
24
41
2.Mike71 (Michal Monhart)511865
13
40
3.Píďa (Zdeněk Plšek)511854
-5
38
4.gulik (Roman Striteský)421799
9
37
5.hruzic (Marek Hrůza)421882
-13
35
6.Zedna (Petr Zednik)421760
-1
34
7.liko (Libor Konečný)421626
10
32
8.Stanley (Stanislav Rejman)331636
8
31
9.KájaS (Quoc Viet Stejskal)331598
15
29
10.Orel (Marek Orel)331712
0
28
11.RS (Roman Streit)331543
17
26
12.Richi (Richard Švec)331592
-12
25
13.Patrik (Patrik Božík)331740
-3
23
14.Cannavaro5 (Marek Hrabal)331577
-1
22
15.Květoš (Květoslav Novosad)331451
19
20
16.PeLum (Josef Dřímal )241707
-29
19
17.Radek_isa (Radek Iša)241623
-8
17
18.Bláža61 (Milan Blaškovič)241491
-1
16
19.Romzan (Roman Zetka)241603
-19
14
20.Chemik (Jiří Pryček)241388
-1
13
21.Plichta (Rosťa Geržičák)151439
-11
11
22.Lupa66 (Luděk Pavlák)061306
-10
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
PíďaChemik
-1
11:8 11:7
-8
PeLumBláža61
8
2:11 11:8 8:11
-6
Cannavaro5gulik
3
1:11 10:12
-3
KájaSliko
3
11:7 10:12 6:11
-2
KvětošOndraX
2
0:11 3:11
1
PlichtaRomzan
1
3:11 11:5 9:11
6
RSStanley
-6
11:3 9:11 11:6
5
ZednaRadek_isa
-5
11:4 11:4
-1
Lupa66Orel
1
4:11 5:11
3
Mike71Richi
-5
11:9 11:9
-7
hruzicPatrik
7
12:10 10:12 10:12

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
Cannavaro5Chemik
-4
11:9 11:8
-2
Lupa66Stanley
2
3:11 1:11
-9
ZednaOrel
9
6:11 9:11
-2
gulikPíďa
2
9:11 11:4 9:11
-10
hruzicOndraX
10
3:11 6:11
7
RSBláža61
-7
11:2 11:2
3
Mike71Romzan
-3
13:11 11:4
-11
PeLumKájaS
11
4:11 9:11
-18
RichiKvětoš
11
9:11 8:11
4
likoPlichta
-4
11:4 11:6
1
PatrikRadek_isa
-1
11:5 8:11 11:6

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
Radek_isaBláža61
-1
4:11 14:12 11:8
6
OndraXOrel
-6
11:2 11:6
-2
RSliko
2
11:7 8:11 9:11
-2
ChemikPeLum
2
4:11 3:11
-3
Cannavaro5hruzic
2
7:11 8:11
8
Mike71Píďa
-8
12:10 11:6
-4
Stanleygulik
4
3:11 2:11
4
RichiLupa66
-2
11:6 11:4
1
ZednaKájaS
1
11:3 9:11 11:7
-7
RomzanKvětoš
7
11:8 9:11 8:11
-1
PatrikPlichta
1
10:12 11:6 11:4

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
OndraXliko
-4
11:6 13:11
-2
Lupa66Chemik
2
11:9 4:11 6:11
-1
PlichtaCannavaro5
2
9:11 11:6 5:11
-5
Mike71gulik
5
11:9 11:13 8:11
-1
Bláža61Richi
2
10:12 13:11 5:11
7
RSOrel
-7
7:11 11:3 11:5
10
StanleyPeLum
-10
11:4 14:12
1
PíďaKvětoš
-1
11:7 11:7
3
ZednaPatrik
-3
7:11 11:9 11:7
-2
KájaShruzic
2
8:11 10:12
-7
RomzanRadek_isa
7
8:11 3:11

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
Lupa66Plichta
1
5:11 11:6 8:11
-1
hruzicStanley
1
11:5 9:11 11:5
-2
OndraXMike71
2
7:11 11:7 9:11
2
OrelRadek_isa
-2
5:11 11:9 11:9
3
gulikRS
-3
11:4 11:9
5
Bláža61Chemik
-5
11:6 11:7
-12
Cannavaro5Richi
12
6:11 6:11
5
PeLumRomzan
-5
11:7 11:7
1
PíďaPatrik
-1
4:11 11:2 11:7
1
Zednaliko
-1
8:11 12:10 11:7
4
KájaSKvětoš
-4
11:6 11:8

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
Orelhruzic
1
11:7 6:11 2:11
4
OndraXgulik
-4
11:9 11:13 11:4
-2
Lupa66Romzan
2
5:11 2:11
9
ChemikPlichta
-9
11:9 14:12
8
KvětošRadek_isa
-8
11:8 9:11 12:10
-5
Bláža61Stanley
5
6:11 9:11
12
Cannavaro5PeLum
-7
7:11 11:7 14:12
2
Mike71Zedna
-2
11:13 11:7 11:7
2
RSPíďa
-2
8:11 11:9 6:11
-7
RichiKájaS
4
12:10 11:13 5:11
-6
Patrikliko
6
11:9 9:11 9:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Cannavaro5 Marek Hrabal

Chemik Jiří Pryček

gulik Roman Striteský

hruzic Marek Hrůza

KájaS Quoc Viet Stejskal

Květoš Květoslav Novosad

liko Libor Konečný

Lupa66 Luděk Pavlák

Mike71 Michal Monhart

OndraX Ondřej Nykl

Orel Marek Orel

Patrik Patrik Božík

PeLum Josef Dřímal

Píďa Zdeněk Plšek

Plichta Rosťa Geržičák

Radek_isa Radek Iša

Richi Richard Švec

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Stanley Stanislav Rejman

Zedna Petr Zednik